Uno vs Acme ‒ Jabra (75:69)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 1414

Gruodžio 21d, J.Dobkevičiaus sporto salėje, įvyko 30+ SC „Orionas“ lygos pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Uno“ (šeimininkai) ir „Acme – Jabra“ ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė šeimininkai. Nors ir nedideliu pranašumu, bet visą pirmą pusę jie buvo priekyje ir nė neketino to paleisti. Antroje rungtynių pusėje „Acme – Jabra“ ekipa kiek atsigavo ir pradėjo vytis varžovus, tačiau pirmoje pusėje sukauptas pranašumas padarė savo ir „Uno“ ekipa laimėjo šias rungtynes rezultatu (75 – 69).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu krepšiniu. Abi ekipos kibo viena kitai į kulnus ir atrodė jog iki pat rungtynių pabaigos įtampos čia netruks. Vis dėl to kėlinuko pabaigoje „Uno“ ekipos krepšininkai kiek geriau pataikė, kiek geriau susigynė ir laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu (24 – 18).

Antrasis kėlinukas pernelyg nesiskyrė nuo pirmojo. Pradžioje pranašumas drastiškai nesvyravo. Abi ekipos vėlgi žaidė kaip lygi su lygia. Tačiau kėlinuko pabaiga vėl geriau susiklostė šeimininkams. Šį kėlinuką laimėję rezultatu (21-14), ilgosios pertraukos metu „Uno“ krepšininkai jau turėjo 13 taškų pranašumą (45 – 32).

Po ilgosios pertraukos „Acme – Jabra“ ekipos žaidėjai kiek atsigavo. Pradėję puikiai gintis ir tuo pačiu geriau žaisti puolime, jie sumažino turėtą deficitą iki vienženklio, na o kėlinukui baigiantis deficitas buvo sumažintas vos iki 4 taškų (56 – 52).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo labai permainingas. Nors trečiame ketvirtyje svečiai atrodė kur kas geriau, tačiau paskutinio kėlinuko pradžioje, „Uno“ krepšininkai parodė, kad jie neketina išsvaistyti turėto pranašumo ir atitolo nuo savo varžovų. Kėlinukui pežengus pirmą pusę, šeimininkai vėl jautėsi patogiai turėdami dvižanklį pranašumą. Tačiau paskutinės kėlinio minutės svečiams buvo tarsi prabudimas. Jie pradėjo aktyviai gintis ir gerai pataikyti. Ko pasekoje pranašumas vėl buvo sumažintas iki 4 taškų. Tačiau šeimininkai sugebėjo išsilaikyti, neleido varžovams persverti rezultato ir laimėjo šias rungtynes rezultatu (75 – 69).

Uno: Modestas Gailiūnas – 16 tšk., Andrius Olberkis – 16 tšk., Donatas Maciulevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Rimvydas Miliauskas – 10 tšk.

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 19 tšk., Darius Arlauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Kmita – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Kmita – 11 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos. (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 19:48 val.)„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)