Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Kauno technikos kolegija (90:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 21:20 val., peržiūros: 1640

Penktadienį Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitinka Birštono SC – „Olimpas“ ir svečių teisėmis atvykusius „Kauno technikos kolegija“ („KTK“). Primename, kad pirmajame susitikime svečiuose Birštono SC – „Olimpas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ( 82:88).

Rungtynių dvikova prasidėjo nerezultatyviai. Abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ( 4:2). Pirmieji su puolimu susitvarkė aikštelės šeimininkai, kurie užtikrinčiau atakavo ir pradėjo didinti savo pranašumą ( 13:6). Toliau Birštono SC – „Olimpas“ demonstravo kietą gynybą, kur „KTK“ ekipai niekaip nepavyko įveikti ir šeimininkai padidino atotrūkį iki 13 taškų, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos – 23:10.

Antrajame kėlinyje toliau šeimininkai palaikė aukštą tempą ir didino atotrūkį, tačiau „KTK“ sugebėjo apstabdyti varžovų puolimą ir pradėjo mažinti skirtumą ( 28:19). Vis dėlto, Birštono SC – „Olimpas“ greitai atsakė į varžovų išsišokimą , kur greitomis atakomis vėl atstatė saugų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 46:29.

Po ilgosios pertraukos Birštono SC – „Olimpas“ toliau įrodinėjo, kad jie yra šiandien verti pergalės. „KTK“ ekipai niekaip nepavyko pelnyti taškus ir komandas jau skyrė 26 taškai ( 55:29). Svečiai tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus , o šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir prieš ketvirtą kėlinuką susikrovė 32 taškų pranašumą – 71:39.

Ketvitame kėlinyje Birštono SC – „Olimpas“ ekipos treneris leido pasižaisti mažiau žaidžiantiems žaidėjams. Svečiams pavyko apmažinti skirtumą iki 26 taškų ( 76:50). Vis dėlto, šeimininkai greitai atsigavo ir toliau mėgavosi žaidimu , o likęs laikas buvo tik formalumas ir Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 90:53

Po laimėtų rungtynių Birštono SC – „Olimpas“ ekipos treneris,V.Kapačinskas, kalbėjo:“Nesitikėjau tokios lengvos kovos. Jaudinausi prieš varžybas, vakar treniruotėje traumą gavo mūsų lyderis. Kažkaip per anksti nuleido galvas varžovus. Jankaičio nebuvo dar pas varžovus.“

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Tadas Miliūnas – 20 tšk., Artiomas Marchockis – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno technikos kolegija: Šarūnas Krilavičius – 11 tšk., Marius Parvalkevičius – 10 tšk., Vytautas Alonderis – 10 tšk.

Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)