Kauno savivaldybė & Policija vs UNO (78:65)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65)

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:52 val., peržiūros: 784

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečiai „UNO“.

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios kibios gynybos dėka greitai susikrovė dviženklį pranašumą (12:2). Svečiams nesisekė visą pirmąjį kėlinį kelių link krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai po pirmojo kėlinio išlaikė dviženklią persvarą (17:6).

Antrąjame kėlinyje ir toliau dominavo „Kauno savivaldybė & Policija“, visgi, „UNO“ komanda sugebėjo sportuoti 0:12 ir kiek sušvelnino rezultatą (28:23). Bet šeimininkai į spurtą atsakė spurtu ir prieš trečiąjį kėlinį vis dar turėjo dviženklį pranašumą (34:23).

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau kontroliavo rungtynes ir į taiklius „UNO“ atsakydavo tuo pačiu, todėl prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai vis dar pirmavo solidžia persvara (55:42).

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai buvo pasirengę ramiai užbaigti rungtynes ir dar labiau padidino pranašumą (68:52), visgi svečiai surengė 2:13 spurtą ir grįžo į kovą (70:65), tačiau šeimininkai po minutės pertraukėlės viską sutvarkė ir spurtu 8:0 užbaigė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 78:65 (17:6, 17:17, 21:19, 23:23)

„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos žaidėjas R.Miladauskas:
Žinojom, kad varžovai nemeta tritaškių, todėl iškarto pasistamėm zoną, pasiteisino, nors ir antrojoje pusėje varžovai pradėjo pataikyti tritaškius, tačiau jau buvome įsivažiavę, todėl ir šventėm pergalę.

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)