Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs United ‒ „Alta transportas“ (76:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Ž.Krupskio sugrįžimas paženklintas „United ‒ Alta Transportas“ pergale

2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 22:51 val., peržiūros: 1058

Šeštadienį (01.23) Birštono gimnazijos sporto salėje, įvyko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės, „K“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko Birštono „SC-Olimpas“ (6-8) ir „United – Alta Transportas“ (9-6). Nors antrajame ir trečiajame kėlinyje šeimininkai ilgą laiką pirmavo, tačiau ketvirtajame kėlinuke „United – Alta Transportas’ įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę – 76:92 (20:26, 24:14, 22:22, 10:30).

Rungtynių pradžioje svečiai jautėsi kaip šeimininkai ir buvo išsiveržę į priekį (2:11), tačiau taiklių A.Marachockio ir M.Seiliaus tritaškių dėka skirtumas sumažėjo ir po pirmojo kėlinuko, svečiai turėjo šešių taškų persvarą – 20:26.

Antrajame kėlinyje Birštonas ir toliau tęsė savo tritaškių maratoną ir sugebėjo persverti rezultatą. „United – Alta Transportas“ niekaip nesugėbėjo susitvarkyti su „Olimpo“ snaiperiais ir po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų deficitą – 44:40.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau „United-Alta Transportas“ niekaip negalėjo perlaužti žaidimo eigos. Trečiajame kėlinyje sužaidę lygiai – 22:22, svečiai turėjo tą patį 4 taškų deficitą – 66:62.

Ketvirtajame kėlinyje Birštono „Olimpo“ puolimas sustojo ir „United – Alta Transportas“ tuo pasinaudojęs sugebėjo persverti rezultatą. Pasinaudodami varžovų skubėjimu ir klaidomis, svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą (71:79). Per likusį laiką Birštonas neatsitiesė ir pralaimėjo rungtynes – 76:92

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 21 tšk., Justinas Tamošiūnas – 18 tšk., Mantas Seilius – 15 tšk., Tadas Miliūnas – 12 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Donatas Gudeliauskas – 29 tšk., Linas Vėlavičius – 26 tšk., Žygimantas Krupskis – 17 tšk. (6 išpr. praž.)

„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)