Kauno savivaldybė & Policija vs Agentus (55:67)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Agentus“ patiesė pogrupio lyderius

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1104

Sekmadienį, vasario 26 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „Agentus“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje kur kas tvirčiau atrodė svečiai, kurie užkirto beveik visus kelius varžovams puolime ir kontroliavę rungtynes, iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau apylygiai. Sužaidus pusę ketvirčio, komandos buvo pelniusios po septynis taškus. Per likusį kėlinuko laiką komandos savo puolimo stipriai nepagerino, o kėlinuką 6:0 atkarpa užbaigę šeimininkai, po pirmųjų dešimties minučių turėjo smulkų pranašumą – 16:14. Puikiai pirmąjį ketvirtį pabaigusi „Kauno savivaldybė & Policija“ komanda, taip pat gerai pradėjo ir antrąjį. Jie kėlinį pradėjo 8:3 atkarpa ir įgijo septynių taškų pranašumą. Tuomet komandos apsikeitė vaidmenimis ir puolime ir gynyboje šįkart geriau sekėsi „Agentus“ ekipai. Netrukus jie ištirpdė varžovų pranašumą ir išlygino rezultatą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 34:33.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Agentus“, kurie spurtavo 12:2 ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipai pavyti varžovus sekėsi sunkiai. Tačiau jiems pavyko kiek apkarpyti savo atsilikimą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 45:51. Lemiamo ketvirčio metu gan tvirtai žaidė svečių ekipa. Jie neprisileido savo varžovų arti ir viso kėlinuko metu kontroliavo rungtynes. Likus žaisti tris minutes, komandas vis dar skyrė šeši taškai, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Agentus“, kurie padidino savo pranašumą iki dviženklio, o galiausiai ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:67.

Kauno savivaldybė & Policija: Tomas Grigalevičius – 16 tšk., Gytis Rūkas – 8 tšk. (10 atk. kam.), Renatas Dabašinskas – 8 tšk.

Agentus: Tomas Misiūnas – 20 tšk. (15 atk. kam.), Eimutis Gilys – 14 tšk., Artūras Kaminskas – 13 tšk. (13 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)