Agentus vs LSMU VА & Statybų vizija (88:60)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 1326

Ketvirtadienį, kovo 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai gana nesunkiai laimėjo lemiamą kovą. 88:60 (23:14, 31:14, 16:13, 18:19).

Jau pačioje rungtynių pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami devynių taškų persvarą. Kiek vėliau „LSMU VA & Statybų vizija“ dar buvo sumažinusi atsilikimą, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „Agentus“ žaidėjai susigrąžino turėtą persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau žymiai geriau pataikę šeimininkai dar labiau atitrūko, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė 26 taškai. 54:28.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau tokia rungtynių eiga svečių ekipos krepšininkų netenkino, nes skirtumas tarp komandų išliko toks pat. Paskutinėje rungtynių dalyje nežymiai geriau pasirodę „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai labai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau tai nieko nekeitė ir užtikrinta pergale bei kelialapiu į ketvirtfinalį džiaugėsi „Agentus“. 88:60.

Po šios pergalės „Agentus“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:1 bei žengė į kitą etapą, kuriame surems ginklus su „Šilainių“ krepšininkais.

„Agentus“: Nerijus Sivolovas – 24 tšk., Saulius Jonaitis – 13 tšk., Artūras Kaminskas – 12 tšk.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Juozas Kajokas – 16 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Janickas – 13 tšk., Audrius Navickas – 12 tšk., Marius Petrauskas – 11 tšk.

SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)