Banga vs Huawei (94:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai.

2016 gruodžio 22 d., Ketvirtadienis, 00:32 val., peržiūros: 1825

Trečiadienį, gruodžio 21 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "TopSport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" ir svečiuose žaidę "Huawei" krepšininkai. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, kur po pirmų dešimties minučių rezultatas tarp komandų buvo lygus – (14:14). Antrame kėlinyje pasireiškė visiškas "Banga" ekipos dominavimas, kuris leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (44:21). Trečiame kėlinyje šiek tiek geriau pavyko sužaisti "Huawei" ekipai, kuriai pavyko kėlinuką laimėti vienu tašku – (68:46) . Ketvirtame kėlinyje šeimininkai neatsipalaidavo, dar labiau padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (94:63).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Huawei" taikliais 2 baudų metimais, vėliau sekė pirmieji "Banga" ekipos taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (1:2). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko persverti rezultatą – (9:5). Antroje kėlinio dalyje sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko rezultatą persverti savo naudai – (11:12). Per likusį laiką komandos apsikeitė po vieną tikslią ataką ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (14:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atkas, po kurių sužaidus 4 minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu – (20:17). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus pirmą kartą rungtynėse komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (33:21). Per likusį laiką svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (11:0) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:21).

Trečio kėlinio pradžia kiek geriau susiklostė "Huawei" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 5 minutes sumažinti atsilikimą iki 16 taškų – (47:31). Antroje kėlinio dalyje sužaidus dar apie 2 minutes svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio – (47:38). Per likusį laiką šeimininkai surengė dar vieną puikią atkarpą – (21:8), po kurios skirtumas tarp komandų vėl grįžo prie dviženklio – (66:46).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas, po kurių prabėgus apie 5 minutes komandas skyrė tie patys 21 taškas – (76:55). Antroje kėlinio dalyje svečiai atsipalaidavo, pralošė dar vieną atkarpą – (18:8) ir rungtynės baigėsi "Banga" ekipos pergalę rezultatu – (94:63).

Po pralaimėtų rungtynių "Huawei" ekipos treneris kalbėjo: Lauksime atsakomųjų rungtynių, per kurias bandysime atsirevanšuoti."

Po laimėtų rungtynių "Banga" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną mūsų buvo daugiau, jauni žmonės gal šiek tiek greičiau bėga ir paprasčiausiai varžovams vėliau pritrūko jėgų. Visgi tas spaudimas atėmė tikrai daug jėgų, kur vėliau pas varžovus pasipylė klaidos, kurios mūms leido vėliau atitolti. Rungtynės tikrai nebuvo lengvos, rezultatas to neatspindi tikrai."

Banga: Darius Butkevičius – 11 tšk., Patrik Kapralov – 11 tšk., Lukas Garliauskas – 10 tšk.

Huawei: Arnas Tilindė – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 9 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)