Kauno NTI-PN vs Huawei (71:84)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:47 val., peržiūros: 1600

Ketvirtadienį, vasario 23 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų virė kieta kova, tačiau žingsneliu priekyje žengę „Huawei“ pasiekė pergalę rezultatu 71:84 (21:24, 17:23, 15:17, 18:20).

Susitikimą dviem tritaškiais pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko ir kurį laiką žengė priekyje, tačiau įpusėjus kėlinukui puolimą akivaizdžiai pagerinę svečių krepšininkai pasivijo priešinininkus ir perėmė iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus kėlinukui du iš eilės tritaškius smeigęs K. Dimitrijevas padėjo „Huawei“ įgyti kelių taškų pranašumą. Kiek vėliau dar penkis taškus iš eilės pridėjęs P.Balčiūnas padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai sumažino deficitą iki vienženklio. 38:47.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę „Kauno NTI-PN“ sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau čia pat spurtavę svečiai susigrąžino dviženklį atotrūkį. Kiek vėliau ir vėl sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo prisivyti varžovus iki keturių taškų, tačiau iki kėlinuko pabaigos žymiai geriau pasirodę „Huawei“ krepšininkai įgijo vienuolikos taškų persvarą. Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečiai ir vėl atitrūko, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę šeimininkai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidę „Huawei“ išsaugojo pergalę rezultatu 71:84.

„Kauno NTI-PN“: Rokas Imbrasas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Almantas Atkočaitis – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

„Huawei“: Povilas Balčiūnas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Domas Juknevičius – 20 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 16 tšk. (8 rezult. perd.), Vilmantas Vainauskas – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ pervažiavo savo varžovus (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:26 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)