Enerstena vs ASS & Endress + Hauser (55:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 1150

Sausio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „ASS & Endress + Hauser“ komandą. „Enerstena“ buvo iškovoję dvi pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „ASS & Endress + Hauser“ komandos sąskaitoje buvo šešios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „ASS & Endress + Hauser“, kurie pirmi pelnė šešis taškus (0:6). Trečią minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „Enerstena“ (2:6). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus pirmą kėlinį „Enerstena“ buvo pelniusi tik šešis taškus (6:14).

Antro kėlinio pradžioje pirmą tašką baudos metimu pelnė „Enerstena“, bet „ASS & Endress + Hauser“ į tai atsakė keturiais taikliais metimais iš eilės (7:22). Septintą minutę skirtumas padidėjo iki 16 taškų (9:25). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (15:25). Kėlinio pabaigoje „Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (21:27).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei du taškus pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (21:29). Po geriau sužaistos atkarpos „ASS & Endress + Hauser“ pavyko padidinti persvarą iki 11 taškų (26:37). Baigiantis pirmai kėlinio pusei du taškus pelnė „Enerstena“ (28:37). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (28:41), o į tai „Enerstena“ atsakė septyniais iš eilės pelnytais taškais (35:41). Visgi kėlinio pabaigoje „ASS & Endress + Hauser“ padidino persvarą iki 10 taškų (35:45).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis aštuonis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress + Hauser“ (35:53). Į tai „Enerstena“ atsakė septyniais taškais (42:53). Aštuntą minutę „Enerstena“ pradėjo vytis varžovus ir paskutinę minutę komandas skyrė tik du taškai (55:57). Baudos metimais „ASS & Endress + Hauser“ padidino persvarą (55:59), o „Enerstenos“ taiklus tolimas metimas jau buvo pasibaigus laikui. „ASS & Endress + Hauser“ laimėjo septintą kartą, o „Enerstena“ pralaimėjo devintą kartą.

„ASS & Endress + Hauser“ komandos treneris A.Šalaševičius paklaustas, kodėl vos nepaleido pergalės, atsakė: „Sutrikome gale rungtynių. Kadangi nebuvo šiandien dviejų pagrindinių įžaidėjų, tai pritrūko žaidėjų gale rungtynių normaliai persivarytų kamuolį ir jį palaikytų. Pergalė yra pergalė, šaunu labai. Varžovų komanda tikrai nėra tokia bloga, kaip parodo turnyrinė lentelė. Vyko kova taškas į tašką.“

Enerstena: Rytis Sadauskas – 19 tšk., Nerijus Aleknavičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 12 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

ASS & Endress + Hauser: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Marijus Dimša – 10 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Šalaševičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)Pogrupio lyderių kovoje visa galva pranašesni buvo „ASS & Endress + Hauser“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:44 val.)