KM „Žalgiris“ vs Pikenpokas (76:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“

2023 vasario 20 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 305

Vasario 20 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir "Pikenpokas" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors didžiąją dalį laiko priekyje buvo šeimininkai, bet "Pikenpokas" kovojo iki galo ir KM „Žalgiris“ pergalę iškovojo tik paskutinėmis minutėmis 76:70 (22:17, 17:17, 14:18, 23:18).

Rungtynių pradžioje KM „Žalgiris“ bandė varžovus atakuoti tolimais metimais ir tai darė gana sėkmingai, nors svečiai turėjo didesnę persvarą arčiau krepšio, bet iki pat ilgosios pertraukos buvo priversti vytis nutolusius šeimininkus. Po dviejų kėlinukų KM „Žalgiris“ pirmavo rezultatu 39:34.

Antroje susitikimo pusėje KM „Žalgiris“ išlaikė maždaug 5-10 taškų persvarą, bet didelio kovingumo dėka "Pikenpokas" sugebėjo atsitiesti ir galiausiai sugražinti intrigą. Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, o čia geriau atrodė šeimininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:70.

Karolis Skrodenis

KM „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Lympo“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Lygiai vykusiose rungtynėse „Pikenpokas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Arko“ komandą (2023 sausio 24 d., antradienis, 20:28 val.)II lygoje: KK „Žaibas“ neturėjo šansų prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:09 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Alta transportas antroje rungtynių dalyje susitvarkė su Pikenpoku (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)