Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs LejuoTransa (85:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“

2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 10:55 val., peržiūros: 1726

Lapkričio 6 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ reguliariosios rungtynės. Savo jėgas išbandė „Birštono SC „Olimpas“ (šeimininkai) ir „Lejuotransa“ ekipos. Nors šeimininkai ir pradėjo varžybas kur kas geriau, tačiau svečiai ilgai netruko juos pasivyti. Visgi, pirma rungtynių pusė buvo gana apylygi. Tačiau antroje rungtynių pusėje, šeimininkai pradėjo žaisti kur kas kiečiau ir atitolo nuo savo varžovų. „Birštono SC „Olimpas“ puikiai sužaidė antrą rungtynių pusę ir nugalėjo varžovus rezultatu (85 – 68).

Vos tik rungtynėms prasidėjus, šeimininkai iš karto ėmėsi iniciatyvos. Jie nedelsiant spurtavo (9-0) ir jau nuo pirmūjų minučių pabėgo nuo varžovų. Visgi, svečiai į tai atsakė spurtuodami patys. Puikiai sužaidę atkarpą (0-7), jie sušvelnino deficitą iki 2 taškų (9-7). Likusi kėlinuko dalis kiek geriau sekėsi šeimininkams ir pirmojo kėlinuko pabaigoje „Birštono SC „Olimpas“ buvo priekyje rezultatu (22 – 16).

Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo šeimininkų naudai. Pelnę 7 taškus be atsako, jie padidino savo pranašumą iki 13 taškų (29-16). Visi likusią kėlinuko dalį kiek geriau sužaidė svečiai. Iki ilgosios pertraukos jiems pavyko sušvelninti deficitą ir po dviejų kėlinukų „Lejuotransa“ atsilikinėjo 8 taškais (44 – 36).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atrodė tarsi ant bangos. Jie visiškai dominavo aikštelėje. Šį kėlinuką, šeimininkai laimėjo 13 taškų skirtumu (21-8) ir pasibaigus trims kėliniams, priekyje buvo rezultatu (65 – 44).

Paskutinis šių rungtynių kėlinukas jau tebuvo formalumas. Nėi viena ekipa pernelyg nebesistengė, ko pasekoje šis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Šeimininkų atsipalaidavimo dėka, svečiams pavyko laimėti šį kėlinuką (20-24). Galutinis rungtynių rezultatas – (85 – 68).

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 23 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Dovydas Peldžius – 14 tšk.

LejuoTransa: Eitvydas Rinkevičius – 21 tšk., Matas Metelionis – 10 tšk., Karolis Atkočius – 10 tšk.

„Birštono SC „Olimpas“ ekipos treneris V.Kapačinskas teigė:

„Po ilgosios pertraukos pradėjom žaist protingesnį krepšinį. Buvom įsivėlę į tą jų bėgimą, dėl to toks ir rezultatas pirmoje pusėje buvo. Galė irgi pašvaistėm neblogai čia pro šalį.“

„Lejuotransos“ treneris R.Rutkauskas kalbėjo:

„Gal patirties trūksta. Komanda tik šiemet susikūrė. Iš pradžių gal buvom stipresni, bet po to morališkai palūžom gal. Tai taip ir gavosi.“

„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose. (2015 spalio 27 d., antradienis, 00:06 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)