Kauno švara vs Grande (69:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“

2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 930

Birželio 22 dieną, 20:30 valandą, „Kauno švara“ sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno švara“ ir svečiai „Grande”. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:67 (28:21, 16:9, 6:17, 19:20).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Abi komandos gerai dirbo gynyboje ir nepraleidinėjo lengvų taškų iš po krepšio. Abejoms komandoms labiau kišo koją greitos klaidos, po kurių varžovai lengvai galėjo surengti greitas atakas. Beveik visą kėlinį komandos sužaidė lygiomis, tačiau kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sumetė 4 tolimus metimus iš eilės ir kėlinį užbaigė pirmaudami 28:21. Antrajame kėlinyje „Kauno švara“ toliau laikė persvarą savo rankose ir neprileido varžovų arčiau. Kėlinio pradžioje „Grande“ kelis kartus suklydo atakos pradžioje ir aikštelės šeimininkai pasinaudojo proga dar labiau padidinti pranašumą, kurį ir išlaikė iki kėlinio pabaigos 44:30.

Trečiajame ketvirtyje šiek tiek geriau sekėsi „Grande“ komandai. Nors pusę kėlinio aikštelės šeimininkai dar turėjo dviženklį pranašumą, tačiau per daug atsipalaidavę „Kauno švara“ antroje kėlinio pusėje išbarstė pranašumą ir po trijų kėlinių rezultatas 50:47. Lemiamajame ketvirtyje komandos pradėjo žaist chaotiškai, dauguma atakų pasižymėjo individualiais veiksmais. 8 kėlinio minutes „Kauno švarai“ pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose, tačiau likus mažai laiko M.Lesauskas sumetė du tolimus metimus ir išlygino rezultatą. Iki rungtynių pabaigos „Grande“ turėjo progą atimti iš varžovų pergalę, tačiau nepasinaudojo ja ir pergalę šventė „Kauno švara“ rezultatu 69:67.

"Kauno švara" komandos treneris Paulius Vosgirdas: "Tikėjomės lengviau šiandien išlošti, ačiū varžovams už kovą"

Tadas Vaitkūnas

Atkakliose C lygos 1/16 finalo rungtynėse laimėjo „Grande“ (2020 birželio 08 d., pirmadienis, 22:03 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)SK Mattas tik paskutinių sekundžių metu palaužė Kauno Švarą (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:58 val.)„Kauno švara“ iškovojo itin lengvą pergalę (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)