Kauno švara vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (71:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“

2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1098

Birželio 29 dieną, 20:30 valandą, „Kauno švara“ sporto salėje įvyko „C“ lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno švara“ ir svečiai BC „Skroblų alėja – Straight”. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:81 (19:14, 11:23, 23:21, 18:23).

Rungtynės prasidėjo aktyvia ir gera kova. Abi komandos gerai dirbo gynyboje ir išprovokavo panašiai varžovų klaidų. Jau per pirmą kėlinį pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir prieš antro kėlinio pradžia persvarą įgijo „Kauno švara“ rezultatu 19:14. Antrajame kėlinyje toliau vyko arši kova, beveik visą kėlinio laiką skirtumas tarp komandų svyravo tarp 1-2 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje BC „Skroblų alėja – Straight“ ėmėsi iniciatyvos ir įgijo 7 taškų pranašumą 30:37.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai visaip stengėsi pasivyti varžovus. „Kauno švara“ vis sumažindavo atsilikimą iki 3 taškų, tačiau varžovai nieko nelaukdami susigrąžindavo 7-8 taškų pranašumą. Šeimininkams būtų likęs vos 2 taškai prieš lemiamą kėlinį, tačiau E.Rinkevičius smeigė tolimą metimą paskutinę sekundę ir po trijų kėlinių priekyje BC „Skroblų alėja – Straight“ rezultatu 53:58. Paskutiniame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau stengėsi pasivyti varžovus, tačiau BC „Skroblų alėja – Straight“ kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą ir nepaleido jo iš rankų. Rungtynes laimėjo BC „Skroblų alėja – Straight“ rezultatu 71:81.

BC "Skroblų alėja – Straight" komandos treneris Edvinas Rinkevičius: "Atrodo, kad įrodėm favorito statusą, vis tik pirmą vietą pogrupį užėmėm, iškritom prieš tikrai stiprią "KSM" komandą. Čia atėjus lyg ir galim žaisti, tačiau trūksta noro, neatkovojam kamuolių, leidžiam varžovams kartoti metimus tris kartus ir tas nenoras privedė prie lygaus rezultato. Paskui truputį susiėmus, pasirėkavus, pasipykus, išsiaiškinus problemas visai kitas žaidimas gavosi."

Donatas Truncė

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)