KM „Žalgiris“ ‒ 2 vs Vilkai (106:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“

2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 672

Trečiadienio vakarą krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris – 2“ su svečiais – „Vilkai“. Sunki rungtynių pradžia nesutrukdė įsibėgėti jauniesiems žalgiriečiams. Puikiai sužaidę likusią rungtynių dalį šeimininkai sutriuškino savo varžovus.

Pirmasis ketvirtis geriau klostėsi svečiams. Kėlinuko viduryje atkarpa 12:0 leido „Vilkams“ susikrauti dviženklį pranašumą. Spurto metu 6 taškus pelnęs R.Petraška vedė savo komandą į priekį. Tačiau šeimininkai nepasimetė ir kėlinuką užbaigė savo spurtu, po kurio „Vilkams“ beliko 3 taškų persvara. Po pirmųjų 10 minučių – 17:20.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai. Kelios puikios atakos vėl leido „Vilkų“ komandai susigrąžinti dviženklę persvarą (17:27). KM „Žalgiris – 2“ puikiai sureagavo į varžovų gerą atkarpą ir primetė savo žaidimą. 2 tritaškiai ir greitas puolimas apvertė rungtynes aukštyn kojom. 26:6 antroje ketvirčioje pusėje sužaidę žalgiriečiai prieš pertrauką susikrovė 10 taškų persvarą – 43:33.

Po pertraukos prasidėjo visiškas šeimininkų dominavimas. 7 tritaškiai per ketvirtį šeimininkams leido susikrauti didžiulę persvarą. Po du tritaškius įmetė N. R. Campos bei R.Butkus. Strigę puolime svečiai nesugebėjo mažinti atsilikimo. Prieš paskutiniąsias 10 minučių daugiau nei užtikrinta KM „Žalgiris – 2“ persvara – 77:47.

Ketvirtajame ketvirtyje intrigos nebebuvo. Žalgiriečiams ketvirčio metu pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą. 100-ąjį tašką šeimininkams įmetė 2+1 pelnęs R.Miliauskas. Galutinis rungtynių rezultatas – 106:64.

M. Košelio komentaras po pergalingų rungtynių:

„Pirmam kėliny labai sunkiai pataikėm. Po dviejų kėlinių pasikalbėjom, kad reikia susikaupt labiau, sumetėm savo metimus ir tai lėmė pergalę.“

KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:26 val.)Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 22:13 val.)Taškų lenktynės ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Vilkus“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:37 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „Batniavos“ ekipą (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)