BC „Gazuotas pienas“ vs KMAIK (71:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą.

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 21:39 val., peržiūros: 1708

Pirmadienį, lapkričio 2 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Gazuotas pienas" ir svečiai "KMAIK" ekipa. Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "Gazuotas pienas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:9). Antrame kėlinyje šeimininkai dar 3 taškais padidino persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (38:26). Trečiame kėlinyje "KMAIK" toliau strigo šeimininkų gynyboje ir skirtumas tik didėjo – (59:44). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo, leido svečiams sumažinti skirtumą, bet rezultato persverti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (71:60).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės BC "Gazuotas pienas" komandos pelnytais taškais, vėliau sekė ir pirmi "KMAIK" ekipos taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (7:2). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkams pavyko pelnyti dar 6 sausus taškus ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (13:2). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko sužaisti kiek geriau, bet skirtumas tarp komandų išliko 9 taškai – (18:9).

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdingu BC "Gazuotas pienas" spurtu – (13:2), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21 taško – (32:11). Sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko surengti savo spurtą – (2:12), po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 11 taškų – (34:23). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir po dviejų kėlinių priekyje buvo BC "Gazuotas pienas" – (38:26).

Trečio kėlinio pradžia kiek geriau vėl susiklostė šeimininkams, kuriems sužaidus 4 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 17 taškų – (49:32). Sužaidus dar porai minučių komandas skyrė tie patys 17 taškų – (55:38). Per likusį laiką "KMAIK" ekipai pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (59:44).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis. Sužaidus 5 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 15 taškų – (65:50). Vėliau svečiai ėmė aktyviau gintis, kas privertė šeimininkus klysti, ir kurių klaidas greitai svečiai pavertė lengvais taškais. Likus žaisti 2 minutes svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų – (65:57). Visgi per likusį laiką ramiau sužaidę svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (71:60).

Po pralaimėtų rungtynių "KMAIK" komandos treneris kalbėjo: "Šiandieną mes neturim aukštų žmonių, nebuvome lygiaverčiai varžovai. Šiandieną varžovai buvo stipresni, tenka tai pripažinti."

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 17 tšk., Mantas Stankevičius – 14 tšk., Tautrimas Subatkis – 10 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 24 tšk., Jonas Navackas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)