Elektromontuotojas vs Randeris (88:36)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:06 val., peržiūros: 1338

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Elektromontuotojas“ (4/2) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Randeris“ (2/4).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris greitai susikrovė pranašumą, tačiau „Randeris“ nepasidavė ir lipo varžovams ant kulnų ( 6:9). Kėlinuko pabaigoje abi komandos žaidė labai nerezultatyviai., bet šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 9 taškų – 6:15.

Antrame kėlinyje M.Ivaškevičius smeigė 8 taškus paeiliui ir dar du taškus greita ataka pridėjo V.Sutkus, kur „Randeris“ buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlę ( 6:25). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, o „Elektromontuotojas“ su kiekviena ataka didino pranašumą – 14:50.

Po ilgosios pertraukos „Elektromontuotojas“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą. „Randeriui“ sunkiai sekėsi įveikti varžovų zoninę gynybą ir komandas skyrė 41 taškas ( 23:64). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo pranašumą – 26:69.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Elektromontuotojas“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur šventė triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ rezultatu – 36:88.

Elektromontuotojas: Vilius Sutkus – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Marius Nenartavičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Arnas Gilius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 10 tšk.

Randeris: Deividas Leonavičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vilius Narbutas – 8 tšk., Andrius Šalaševičius – 5 tšk.

„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)