Kauno technikos kolegija vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (82:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“.

2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 19:58 val., peržiūros: 1670

Trečiadienį, kovo 9 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno technikos kolegija" ir svečių teisėmis žaidę Birštono SC -"Olimpas" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo Birštono SC – "Olimpo", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (21:23). Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo svečiai – (46:49). Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas "Kauno technikos kolegijos" ekipai, kuri leido varžovams padidinti skirtumą iki 11 taškų – (61:72). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, šeimininkai po truputi mažino atsilikimą, bet paskutinėmis minutėmis svečiai neleido persverti rezultato ir rungtynės baigėsi rezultatu – (82:88).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno technikos kolegijos" pelnytais 9 taškais iš eilės, vėliau sekė 12 pelnytu iš eilės Birštono SC – "Olimpas" ekipos taškų ir sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes rezultatas buvo – (9:12). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams vėl buvo pavykę įsiveržti į priekį – (19:17). Visgi per likusį laiką svečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:23).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno technikos kolegijos" laimėtą atkarpa – (9:2), po kurios pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (30:25). Prabėgus dar 5 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar buvo priekyje – (38:35). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko perimti iniciatyvą ir antrais kėlinys baigėsi palankiu rezultatu – (46:49).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai dėkingas "Kauno technikos kolegijai", kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pavyko pelnyti vos 5 taškus, kai Birštono SC – "Olimpo" ekipai pavyko pelnyti 10 ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 8 taškai – (51:59). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino, bet po trijų kėlinių vis dar priekyje buvo svečiai – (61:72).

Ketvirtame kėlinyje "Kauno technikos kolegijai" sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pavyko priartėti iki 7 taškų – (72:79). Sužaidus dar 2 minučių svečiams buvo pavykę atkurti 12 taškų pranašumą – (72:84). Prabėgus dar 2 minutėms šeimininkai surengė dar vieną spurtą – (10:0) ir likus žaisti apie 1 minutę komandas skyrė jau tik vienas metimas – (82:84). Per likusį laiką sėkmė šypsojosi svečių ekipai, kuriai pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir rungtynės baigėsi rezultatu – (82:88).

Po laimėtų rungtynių Birštono SC – "Olimpas" ekipos treneris klabėjo: "Džiaugiuosi, kad sužaidėme geras rungtynes. Mūsų šiandieną daugiau buvo, keitėmės, gal pavyko daugiau jėgų išsaugoti, nors gale buvo šioks toks pasimetimas viskas baigėsi labai gerai."

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 41 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Alonderis – 14 tšk., Klaidas Jankaitis – 13 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 27 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Osvaldas Brazdžionis – 20 tšk., Tadas Miliūnas – 14 tšk., Justinas Tamošiūnas – 10 tšk.

Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)V. Alonderio metimas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę „Kauno technikos kolegijai“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:07 val.)Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose. (2015 spalio 27 d., antradienis, 00:06 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)Įnirtingoje kovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 20:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)