Remza vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (92:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“

2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 21:27 val., peržiūros: 295

Kovo 5 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (10-4) ir „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (11-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje po K. Dmitrijevo metimų „Remza“ tolo 12:5. Visgi, „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ dėka tritaškių metimų persvėrė rezultatą 16:19, bet pirmą kėlinį sėkmingiau pabaigę šeimininkai jam pasibaigus buvo priekyje 27:21.

Antrajame kėlinuke po dviejų paeiliui tolimų šūvių „Remza“ įgijo dviženklę persvarą 37:24. Ir toliau iniciatyvą savo rankose turėjo šeimininkai, kurie įpusėjus susitikimui pirmavo 46:30.

Trečiajame kėlinyje J. Stanaičio ir L. Damušio metimai mažino svečių skirtumą iki vienženklio, tačiau kėlinio pabaigoje K.Dmitrijevas taikliais metimais vėl leido „Remza“ ekipai nutolti. Po trijų kėlinių 66:51.

Ketvirtame kėlinuke D.Didžiūnas smeigė du tolimus metimus, po vieną dar pridėjo ir K.Dmitrijevas su P. Stasiulioniu ir „Remza“ lengvai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 92:67 (27:21, 19:9, 20:21, 26:16).

5 rezult. perd.

Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)