Coca-Cola vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (65:89)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“

2023 sausio 16 d., Pirmadienis, 10:09 val., peržiūros: 330

Sekmadienį, sausio 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Coca-Colos" bei svečių- "Lemora & Minaltra & Volinta Energy".

Pirmame rungtynių kėlinyje du L. Macijausko tritaškiai užkūrė "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" uraganinį puolimą ir taip svečiai stipriai išsiveržė į priekį. Antrajame skirtumas augti nustojo ir to pasakoje rezultatas po pirmų dviejų kėlinių buvo 34:48.

Trečiajame kėlinyje "Coca-cola" kilo į šturmą ir bandė sumažinti iki vienženklio, tačiau "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" geriau užbaigė kėlinį ir rezultatas liko 62:50. Ketvirtasis kėlinys labai priminė pirmąjį, nes ir vėl pamatėme nerealų "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" puolimą. Paskutinės minutės rungtynėse liko tik formalumas ir varžybos baigėsi rezultatu:65:89 (14:28, 20:19, 16:15, 15:27).

Evaldas Basys

Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Lemiamomis akimirkomis Lemora & Minaltra & Volinta Energy išplėšė pergalę (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)