Resmila.lt vs BC „Ambi“ & Alaina (51:51)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Resmila.lt ir BC „Ambi & Alaina“ po pirmojo susitiko lygybė

2017 kovo 14 d., Antradienis, 23:51 val., peržiūros: 1204

Kovo 14d. namų arenoje (J.Grušo gimnazijoje) Resmila.lt komanda priėmė svečius BC „Ambi & Alaina“ ekipą ir po gana atkaklios kovos nei vienai iš komandų nepavyko iškovoti pergalės. Rungtynės baigėsi lygiai – 51:51. Kadangi šešioliktfinalio seriją vyksta iš dviejų rungtynių tai pratęsimas nebuvo žaidžiamas.

Kiek taikliau, bei užtikrinčiau pradėję BC „Ambi & Alaina“, įgavo pranašumą (5:17) likus pusantros minutės iki kelinio galo. Tačiau prabudė šeimininkai per likusi laiką sugėbejo sumažinti rezultatą iki 11-19.

Antrąjį kėlinį apyligiai žaidė abi komandos ir įpusėjus žaidimui rezultatas buvo 21-23. Visą likusį laiką žaidė tokiu pat ritmu ir po dviejų kėlinių buvo 27-29.

Įsivažiavę šeimininkai trečiame kėlinyje įgavo minimalų taškų skirtumą, tačiau pranašumo ilgai neišlaikiusi Resmila.lt po kėlinio pralaiminėjo mažu skirtumu 43-44. Taigi, apyligiai sužaidė abi komandos ir kovojo iki paskutinės sekundės. Visų nuostabai viskas baigėsi lygiosiomis 51-51 ir mes tik dar kartą įsitikinom, jog pirmosios atkrintamųjų varžybos ne visada parodo aiškų favoritą.

Resmila.lt: Mantas Maslennikovas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Mockus – 9 tšk., Gintaras Petrauskas – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

BC „Ambi“ & Alaina: Julius Povilaitis – 18 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Remigijus Snieškus – 9 tšk.

Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Ragai“ susitvarkė su „BC „Ambi“ & Alaina“komandos pasipriešinimu (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 23:42 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Resmila.lt palaužė „Hermio“ ekipą. (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 01:13 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)