BC „Ambi“ & Alaina vs ASU (49:41)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1478

Pirmadienį A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C Lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės , kuriose susirinko BC „Ambi“ & Alaina ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „ASU“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji „ASU“ pirmieji surengė keletą sėkmingų atkarpų ir įgijo 6 taškų pranašumą. Vis dėlto, BC „Ambi“ & Alaina susitvarkė su gynyba ir pasinaudojo varžovų klaidomis, kur spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:10). Kėlinuko pabaigoje „ASU“ persvėrė rezultatą į savas rankas ir susikrovė trijų taškų pranašumą – 15:18.

Antrajame kėlinyje pasipylė iš abiejų komandų klaidos, tačiau sėkmingiau rungtyniavo BC „Ambi“ & Alaina komanda ir perėmė pranašumą į rankas ( 20:18). Po minutės pertraukėlės šeimininkams sunkiai pradėjo sektis įveikti kietą varžovų gynyba, kur „ASU“ surengė greitų atakų ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 20:27). LIkus žaisti dvi minutės V.Čypas patraukė komandą ant pečių ir ekipas skyrė trys taškai – 24:27.

Po ilgosios pertraukos toliau ekipos sunkiai rinko taškus ( 28:33). Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje V.Čypas smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 34:33.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus BC „Ambi“ & Alaina ekipa toliau smeigė tritaškius metimus ( 40:35). „ASU“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir per keletą minučių sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 42:40), tačiau šeimininkai vėl priminė apie save tolimais metimais ( 47:41). Per likusį laiką BC „Ambi“ & Alaina išsaugojo pranašumą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu – 49:41.

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Andrijonas – 13 tšk. (16 atk. kam.), Saulius Grėbliauskas – 9 tšk.

ASU: Giedrius Šreiberis – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 9 tšk., Mindaugas Petokaitis – 7 tšk.

BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ antrose rungtynėse įveikė BC „Ambi“ & Alainą ir žengė į C lygos aštuntfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)