Randeris vs Nebajeris (53:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 12 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“

2016 vasario 12 d., Penktadienis, 21:45 val., peržiūros: 1413

Vasario 12 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Randeris“ priemė svečius „Nebajerį“. „Randeris“ buvo iškovojęs vieną pergalę ir penkiolika kartų buvo pralaimėjęs. „Nebajerio“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes trijų taškų persvarą turėjo „Randeris“ (3:0). Netrukus pirmus taškus pelnė „Nebajeris“ (3:2). Vėliau pamažu persvarą didino „Randeris“. Aikštės šeimininkai įpusėjus šeštai minutei pirmavo rezultatu 11:5, o minutės pertraukėlės paprašė „Nebajeris“. Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (15:11). Per likusį laiką komandos taškų nepelnė.

Prasidėjus antram kėliniui du taškus pelnė „Randeris“ (17:11). Vėliau abiejų komandų puolimas strigo. Sužaidus tris minutes šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą (17:14). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė keturi taškai (18:14). Šeštą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (24:16). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, o „Randeris“ išsaugojo devynių taškų persvarą (28:19).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė vienuolika taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „Nebajeris“ (34:23). Po jos šeimininkų persvara pradėjo mažėti. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (36:28), bet šeštą minutę pranašumas sumažėjo iki keturių taškų (37:33). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Randeriui“ pavyko prieš lemiamą ketvirtį išlaikyti vieno taško persvarą (44:43).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo svečiai. Jie sužaidus dvi minutes turėjo trijų taškų pranašumą (47:50), o „Randeris“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai tolimu taikliu metimu rezultatą išlygino (50:50). Visgi ketvirtą minutę „Randerio“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė septynis taškus be atsako (50:57). Vėliau pamažu persvara didėjo „Nebajerio“ naudai. Devintą minutę komandas skyrė 14 taškų (53:67). Per paskutinę minutę „Nebajerio“ pranašumas padidėjo iki 18 taškų (53:71).

“Nebajeris“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Randeris“ pralaimėjo šešioliktą kartą.

„Nebajerio“ treneris A.Zadorožnyj: „Vakar žaidėme rungtynes, o šiandien puse komandos neturėjome. Pirmoje rungtynių pusėje buvome pasimetę, bet to priežasties nežinau. Gal tieisog buvome nesusikaupę po vakar dienos rungtynių. Šiandien, kaip ir vakar, antroje rungtynių dalyje po asmeninės gynybos panaudojome zoninę ir tai pasiteisino. Trečiame kėlinyje stojome gintis zona ir tai padėjo pasivyti varžovus, rezultatas tapo maždaug lygus. Vėliau tiesiog pajautėme savo žaidimą ir viskas gavosi savaime.“ Paklaustas, kokios mintys buvo po pirmos rungtynių pusės, treneris atsakė: „Mes galvojome, kad antroje dalyje reikės keisti gynybos sistemą. Kai pradėjome gintis zona, varžovai tiesiog nežinojo kaip užpulti ir kur dėti kamuolį. Dar pirmoje rungtynių pusėje mes nepataikėme, o varžovai pataikė. Ką padarysi, varžovas geras, o mes esame grybai, jei nesugebame užpulti. Per du pirmus kėlinius tik 19 taškų įmetėme. Nėra ką kalbėti tada apie jokias zonas ir visą kitą.“

Randeris: Andrius Šalaševičius – 15 tšk., Aurimas Janulevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Tarasovas – 7 tšk.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 16 tšk. (17 atk. kam.), Marius Kazickas – 14 tšk. (17 atk. kam.), Valdas Čiuplys – 14 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tadas Čiuplys – 11 tšk., Mindaugas Krūvelis – 10 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)