KM „Žalgiris“ 2005 vs Birštono SC “Olimpas“ (80:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90)

2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 403

2022 vasario 09 d., trečiadienį, Krepšinio mokykla „Žalgiris“ sporto salėje įvyko II lygos (buv. C lyga) sezoninės rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ 2005 ir svečiai Birštono SC “Olimpas“.

Rungtynes puikiai pradėjo Birštono SC “Olimpas" ekipa, kuriem pavyko spurtuoti iškarto rezultatu 3:18 ir įgyti solidų pranašumą. Kėliniui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkams kiek pavyko sustyguoti žaidimą ir sumažinti atsilikimą iki 12-os taškų (14:26). Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo KM „Žalgiris“ 2005, kuriems dar labiau pavyko sumažinti atsilikimą 32:37. Visgi Birštono SC “Olimpas“ pataikė porą tolimų metimų, kas leido jiems vėl susigrąžinti dviženklę persvarą baigiantis antrąjam kėliniui (36:47).

Trečiąjame ketvirtyje rezultatas per daug nekito, komandos keitėsi taikliais tolimais metimais. KM „Žalgiris“ 2005 bandė spausti varžovus nuo galo, tačiau tai vaisių neatnešė. Svečiai taikliu tolimu metimu uždarė kėlinį ir švieslentė prieš lemiamą ketvirtį rodė 7-ių taškų pranašumą Birštono ekipos naudai. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo įspūdingu spurtu, pataikė keturis tolimus metimus kas leido spurtuoti 3:23 ir taip varžovus pasiųsti į nokdauną. Rungtynėms einant į pabaigą svečiai į aikštelę išleido atsarginius krepšininkus, kuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą, tačiau tai buvo negana ir gan nesunkią pergalę šventė Birštono SC “Olimpas“ ekipa rezultatu 80:90 (14:26, 22:21, 22:18, 22:25).

Justinas Tamošiūnas

„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo II lygos mažosios taurės bronzos medalius (84:90) (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2005 po permainingos kovos nugalėjo „Pikenpokas“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2005 tritaškių lietumi paskandino „Spartą“ (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:27 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)