Pusė velnio vs Birštono SC “Olimpas“ (55:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 507

Lapkričio 14 dieną 20:30 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Pusė velnio“ ir Birštono SC „Olimpas“. Rungtynes laimėjo Birštono SC „Olimpas“ rezultatu 55:74 (5:20, 13:26, 14:15, 23:13).

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo Birštono SC „Olimpas“ komanda. Pastarieji po truputį ieškojo būdų užpulti varžovus ir po truputi rinko taškus, savo ruožtu „Pusė velnio“ nerado būdų užpulti beveik pusę kėlinio. Nors antroje kėlinio pusėje šeimininkai atrado būdų užpulti, varžovų pristabdyti nepavyko 5:20. Antrajame kėlinyje viskas klostėsi ta pačia nata. Nors "Pusė velnio" atrado būdų užpulti, vis gi įsibėgėję varžovai didino pranašumą ir prieš ilgają pertrauką jau pirvao 28 taškų skirtumu 18:46.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkam stebuklo sukurti nepavyko. Nors trečiąjį ketvirtį pralošė vos vienu tašku ir ketvirtąjį laimėjo net 10 taškų pranašumu, Birštono SC "Olimpas" vis tik išsaugojo pranašumą ir laimėjo rezultatu 55:74.

Tadas Miliūnas

KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90) (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Atkakliame ir permainingame susitikime „Kauno TPMC ‒ 2“ palaužė Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:48 val.)II lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalyje: KSM '93- Bulvaras pergalė prieš Birštono SC „Olimpas“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 14:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)