UNO vs Valpainiai (69:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę

2022 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 414

Trečiadienį, gruodžio 21 d., Kauno švaros sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „UNO“ ir svečių „Valpainiai“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri puikiai gynėsi ir puikiai atakavo. Rungtynes jie pradėjo 5:10 spurtu ir galėjo jaustis kur kas patogiau, nei jų varžovai. Visgi, per likusį kėlinio laiką šeimininkų ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudojo priešininkai ir kėlinuką užbaigė 0:12 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:28. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai, tačiau jiems rezultato persverti nepavyko – 30:45.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau nemažino apsukų ir tolo nuo savo varžovų. Netrukus skirtumas tarp komandų tapo dviženklis ir skirtumas tarp komandų jau buvo beveik triuškinamas, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:72. Lemiamo ketvirčio metu komandos toliau žaidė atkakliai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nors kova tarp komandų, kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau svečiai išlaikė pranašumą savo rankose ir iškovojo pergalę rezultatu – 69:92.

Marijonas Žukauskas

„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Valpainiai susitvarkė su Rhino (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)