Elektromontuotojas vs Neveronys ‒ KKA (58:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:47 val., peržiūros: 753

Vasario 6 d., trečiadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Elektromontuotojas“ (6/9) ir svečiai – „Neveronys ‒ KKA“ (13/0).

Rungtynių pradžioje „Neveronys ‒ KKA“ po D. Kaluževičiaus ir G. Bartkaus metimų labai greitai nutolo ir įgijo dviženklę persvarą, tačiau tikslus M. Ivaškevičiaus tolimas metimas sulig kėlinio pabaiga užfisavo rezultatą 11:20.

Antrajame kėlinyje „Elektromontuotojas“ po A. Giliaus metimų iš po krepšio išlygino rungtynių svarstykles, o toks rezultatas išliko iki pat kėlinio pabaigos – po dviejų kėlinių buvo 30:30.

Trečiame kėlinyje du paeiliui svečių tritaškiai leido jiems nutolti 34:42. Antroje kėlinuko pusėje „Elektromontuotojo“ krepšininkai pradėjo dažniau klysti, kuo pasinaudoję „Neveronys ‒ KKA“ įgijo dviženklį pranašumą – 38:49.

Ketvirtame kėlinyje D.Kaluževičius ir vėl patraukė svečius į priekį, o rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ tiesiog išlaikė savo susikrautą pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 58:70 (11:20, 19:10, 8:19, 20:21).

„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)