Neveronys ‒ KKA vs Ryterna Group (76:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį

2019 kovo 19 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 921

Kovo 19 dieną, 20:40 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės, komandos „Neveronys ‒ KKA“ (šeimininkai) ir „Ryterna Group“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų ketvirtfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 68:84 buvo laimėję „Neveronys ‒ KKA“). Nors pirmasis komandų susitikimas baigėsi nemažu skirtumu, tačiau šiandien buvo išties labai atkakli ir lygi kova. Geriau sužaistos lemiamos minutės leido „Neveronys ‒ KKA“ pasiekti pergalę ir perlipti ketvirtfinalio barjerą. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:72 (15:20, 24:14, 16:25, 21:13).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Ryterna Group“ krepšininkai, kurie iš karto spurtavo rezultatu 9:0, tačiau tuomet komanda stabtelėjo, o varžovai ėmė artėti. Nors pirmojo kėlinuko metu „Ryterna Group“ visą laiką išlaikė pranašumą savo rankose, tačiau atstumas tarp komandų mažėjo, kol galiausiai antrojo kėlinuko metu „Neveronys ‒ KKA“ perlaužė rungtynių eigą ir tolimų metimų dėka patys nutolo. „Ryterna Group“ prieš ilgąją pertrauką dar spėjo šiek tiek priartėti, bet jų varžovai vis dar buvo priekyje rezultatu 39:34.

Antroje rungtynių dalyje „Ryterna Group“ greitai panaikino turėtą deficitą ir viskas prasidėjo iš naujo. Abi komandos dabar žaidė nors ir kiek banguotai, tačiau labai lygiai, nei viena pusė negalėjo jaustis užtikrintai ir galiausiai intriga persikėlė į patį rungtynių galą. Čia „Neveronys ‒ KKA“ komandą gelbėjo A. Gedmino tritaškiai metimai ir būtent po vieno iš jų ekipa susikrovė 4 taškų persvarą, o tai privertė varžovus griebtis pražangų taktikos, nes laiko buvo likę visai nedaug. Nors teorinių šansų kovoti „Ryterna Group“ turėjo, bet varžovai neklydo ir galiausiai „Neveronys ‒ KKA“ jau turėjo pergalę savo rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:72.

„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus. (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:38 val.)