BC „Rhino“ vs Ariogala (64:75)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“

2021 liepos 20 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 454

Antradienį, liepos 20 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos BC „Rhino” bei svečių „Ariogala“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Nors abi komandos strigo puolime, bet itin strigo svečiai iš Ariogalos, kurie beveik įpusėjus ketvirčiui buvo vis dar be taškų. Per likusį ketvirčio laiką niekas per daug nepasikeitė, tik tiek, kad pagaliau svečių ekipa atsidarė. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:7. Antrąjį ketvirtį BC „Rhino“ pradėjo 9:3 spurtu ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:31.

Trečiojo ketvirčio metu BC „Rhino“ pradėjo ypatingai strigt puolime, o tuo tik ir naudojosi „Ariogalos“ ekipa. Jie mažais žingsniais artėjo prie savo varžovų ir galiausiai pačioje ketvirčio pabaigoje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkų bėdos puolime nesibaigė. Jie per beveik keturias minutes pelnė tik du taškus. Jų laimei, kad varžovai taip pat neblizgėjo puolime ir pelnė tik penkis taškus. Antroje ketvirčio pusėje „Ariogala“ sužaidė neblogą atkarpą ir įgijo jau 12-os taškų pranašumą. Aikštelės šeimininkai į lemiamą šturmą jau nekilo ir svečiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 64:75.

7 išpr. praž.

„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Po trilerio su pratęsimu toliau keliauja „Jaučakiai“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)