Remza vs BC „Rhino“ (115:72)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą

2021 liepos 14 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 410

Trečiadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Remza” bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynes komandos pradėjo gana rezultatyviu žaidimu. BC „Rhino“ rungtynių pradžioje puikiai atakavo iš toli ir buvo susikūrę nedidelį pranašumą. Antrojo ketvirčio pusėje „Remza“ perimė iniciatyvą į savas rankas ir išlaikė nedidelį pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:22. Nuo pat antrojo ketvirčio pradžios aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą. Jie puikiai atrodė gynyboj, išprovokavo nemažai varžovų klaidų ir pelnė daug lengvų taškų greitajame puolime. Skirtumas tarp komandų netrukus tapo jau triuškinamas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 59:41.

Trečiojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų ir toliau augo. BC „Rhino“ niekaip nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir gana anksti jau buvo praradę viltį pakovoti dėl pergalės. Šis ketvirtis buvo pasilakstymas abiems komandoms, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 90:62. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 115:72.

8 taškai

„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 20:42 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)