Legionas vs Ragai (74:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocingų bei atkaklių rungtynių finiše ‒ sunki „Legiono“ pergalė

2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 00:03 val., peržiūros: 1092

Trečiadienį, kovo 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Legiono“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų virė atkakli kova ir tik pačioje pabaigoje užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 74:70 (16:16, 15:19, 19:16, 24:19).

Susitikimo pradžioje kiek geriau pasirodę „Ragai“ įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau per likusias kelias pirmojo kėlinio minutes spurtavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Antrame kėlinuke abi komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir tik pačioje pirmosios rungtynių pusės pabaigoje sėkmingą atkarpą sužaidę „Ragų“ krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą. 31:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą puolimą demonstravę svečių žaidėjai įgijo vienuolikos taškų persvarą. Vis tik, pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai surengė spurtą 12:1 ir iki ketvirčio pabaigos sumažino deficitą iki minimumo. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Ragai“ ir vėl buvo šiek tiek atitrūkę, bet nusileisti neketinęs „Legionas“ ir vėl spurtavo bei persvėrė rezultatą savo naudai. Emocingoje bei atkaklioje rungtynių pabaigoje šaltesnius nervus išlaikę bei mažiau klydę aikštės šeimininkai išsaugojo nedidelę persvarą bei šventė pergalę rezultatu 74:70.

„Legionas“: Jonas Snudaitis – 19 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Šimkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Kristupas Kyžas – 10 tšk.

„Ragai“: Aivaras Liogė – 22 tšk., Viktoras Žukauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Kęstutis Ruočkus – 11 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Nuo pirmų susitikimo minučių aktyviai žaidusi „Banga“ pratęsė pergalių seriją (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:20 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)