Kauno NTI-PN vs Legionas (69:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 1410

9Antradienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę „Legionas“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumą, tačiau R.Švagždys smeigė du tritaškius metimus ir skirtumas išaugo iki 6 taškų ( 8:14). Rokas Imbrasas toliau demonstravo stabilią sportinę formą, kur ėmė ardyti varžovų gynybą ir padėjo komandai iki kėlinuko pabaigps persverti rezultatą į savas rankas ( 21:17). „Kauno NTI-PN“ antrą kėlinuką pradėjo „sausa“ atkarpa 9:0 ir jau po kelių minučių „Legiono“ treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 30:17). Po pertaukėlės „Legionas“ mažais žingsniukas mažino skirtumą, bet šeimininkai išlaikė pranašumą savose rankose – 37:31.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Svečiams pavyko ištampyti varžovų gynybą, kur laisvi sumetė metimus ir skirtumas sumažėjo iki minimumo ( 46:45). „Kauno NTI-PN“ atsakė greitomis atakomis ir vėl komandas skyrė 6 taškai. Per likusį laiką svečiai pasinaudojo „Kauno NTI-PN“ klaidomis ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 52:49), Ketvirtame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ iškart šovė į priekį, kur susikrovė saugų pranašumą ( 60:52), bet J.Snudaitis tempė komandą ant pečių, tačiau jo vieno pastangų buvo maža ir „Kauno NTI-PN“ šventė pergalę, rezultatu – 69:63.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 27 tšk. (19 atk. kam., 7 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Almantas Atkočaitis – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

Legionas: Jonas Snudaitis – 26 tšk., Ramūnas Švagždys – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Šimkus – 13 tšk.

Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 21:12 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)