SK „Vertigo“ vs Baltic Transline (86:59)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 18:17 val., peržiūros: 1487

Sekmadienį, kovo 5 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių Aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos SK „Vertigo“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios kiek geriau žaidę ir žymiai gausiau susirinkę aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą viso susitikimo metu bei pasiekė pergalę rezultatu 86:59 (23:16, 18:13, 26:13, 19:17).

Susitikimo pradžioje greitą puolimą propagavę aikštės šeimininkai iškart atitrūko ir iki kėlinuko pabaigos įgijo septynių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir SK „Vertigo“ įgijo dviženklę persvarą. Vis tik, ketvirčio viduryje atsigavę „BalticTransline“ ekipos krepšininkai sumažino deficitą iki penkių taškų, bet pabaigoje geriau pasirodę šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami dvylikos taškų atotrūkį. 41:29.

Po ilgosios pertraukos prabilę šeimininkų snaiperiai padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų, tačiau čia pat susiėmę „Baltic Transline“ žaidėjai ir vėl sumažino atsilikimą. Vis tik, žymiai ilgesnį atsarginių suolelį turėję SK „Vertigo“ išsaugojo daugiau jėgų ir tuo pasinaudoję spurtavo bei įgijo jau 25-ių taškų persvarą. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas ir nepaisant šiek tiek sėkmingesnio svečių žaidimo aikštės šeimininkai išsaugojo solidų pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 86:59.

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 19 tšk., Tomas Garliauskas – 11 tšk., Aurimas Dervinskas – 11 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk.

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Tomas Klimavičius – 9 tšk.

„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)Ketvirtame kėlinyje atsibudę „DNC“ turėjo vargo su „Baltic Transline“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:15 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais (2017 vasario 17 d., penktadienis, 19:31 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)