Kauno savivaldybė & Policija vs Baltic Transline (80:64)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą.

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1886

Sekmadienį, sausio 29 dieną, Kauno centro mokyklos sporto salėje, įvyko 30+ "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno savivaldybė & Policija" ir svečiuose žaidę "Baltic Transline" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Kauno savivaldybė & Policija" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (21:12). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (43:34). Trečiame kėlinyje svečiai vėl papuolė į duobę, leido šeimininkams dar labiau atitrūkti ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (66:48). Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. "Kauno savivaldybė & Policija" išlaikė turėtą persvarą iki rungtynių pabaigos ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Baltic Transline" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Kauno savivaldybė & Policija", po kurių sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė po kelias tikslias atakas, po kurių komandas skyrė vos 1 taškelis – (7:6). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštėje ėmė keistis. Šeimininkams truputi geriau sužaidus tiek puolime tiek gynyboje pavyko pabėgti nuo savo varžovų. Likus žaisti apie 2 minutes komandas jau skyrė 10 taškų – (18:8). Per likusį laiką svečiams pavyko vienu tašku sumažinti atsilikimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 3 minutes komandas skyrė tie patys 8 taškai – (26:18). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 13 taškų – (33:20). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie 2 minutes skirtumas tarp komandų išaugo net iki 15 taškų – (38:23). Visgi per likusį laiką "Baltic Transline" ekipai pavyko surengti spurtą – (5:9), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (43:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo keičiantis rezultatyviomis atakomis, po kurių prabėgus 3 minutėms komandas skyrė tie patys 9 taškai – (49:40). Sužaidus dar apie kelias minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno savivaldybė & Policija" pavyko vėl padidinti skirtumą iki dviženklio – (54:40). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau sunkiai rinko taškus, komandas vis skyrė dviženklis taškų skirtumas. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (66:49).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Abi komandos kėlinį pradėjo apsikeisdamos po keletą rezultatyvių atakų, po kurių skirtumas tarp komandų nepasikeitė. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė 19 taškų – (75:56). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko sumažinti skirtumą dar 3 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:64).

Po laimėtų rungtynių "Kauno savivaldybė & Policija" ekipos treneris kalbėjo: "Sužaidėme kokybiškas rungtynes, net nežiūrėdamas į statistiką galiu pasakyti, kad šiandieną labai stipriai pralošėme kovą dėl kamuolių. Visą kitą nėra blogai, pavyko iškovoti pergalę. Varžovas nebuvo silpnas, tai dar labiau džiugina ši pergalė."

Po pralaimėtų rungtynių "Baltic Transline" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną prastas pataikymas ir varžovų gera gynyba sutrukdė geriau pasirodyti."

Kauno savivaldybė & Policija: Renatas Dabašinskas – 17 tšk., Tomas Grigalevičius – 17 tšk., Tadas Ališauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.)

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 21 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 16 tšk., Modestas Paršeliūnas – 8 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)