TORNADO - 90 & RUSTEDA vs KAUNO VANDENYS (99:100)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 18 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę

2007 gegužės 18 d., Penktadienis, 22:05 val., peržiūros: 3438

Šį vakarą (05.18) "Tornado – 90 & Rusteda" savo aikštelėje priėmė "Kauno vandenis". Pergalę po dramatiškos kovos ir tik po pratęsimo iškovojo svečiai, nugalėję varžovus vos vienu tašku – 100:99. Rungtynių didvyriu tapo Levas Iljonskis, pataikęs du lemiamus tritaškius, kurie atnešė pratęsimą ir pergalę.

R
ungtynėms prasidėjus abi ekipos keitėsi taikliais metimais ir rezultatas buvo lygus – 7:7, 9:9, 11:11. Tik antroje ketvirčio pusėje šeimininkams pavyko atitolti nuo varžovų – 28:17. Panašią persvarą jie turėjo ir jam pasibaigus – 30:24.

Antrajame kėlinuke svečiai pradėjo žaisti daug geriau. Žymiai pranokdami jaunuosius priešininkus kūno sudėjimu, „Kauno vandenų“ krepšininkai neleido „Tornado – 90 & Rusteda“ žaidėjams lengvai jaustis baudos aikštelėjė. Šeimininkai daug dažniau atakavo iš toli nei iš vidutinio nuotolio. Tačiau iš 12 metimų tikslą pasiekė vos du. Prieš ilgąją pertrauką dviem taškais priekyje jau buvo svečiai.

Po pertraukos ir toliau iniciatyva priklausė „Kauno vandenims“. Jų pranašumas augo lyg ant mielių – 52:45, 60:49. Šeimininkai ir toliau pro šalį svaidė tolimus metimus ( 0/7). Tuo tarpu svečiai visą savo žaidimą grindė dvitaškiais metimais. Prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė net 15 taškų.

Atrodė, kad „Kauno vandenys“ švęs dar vieną lengvą pergalę. Tačiau taip tikrai nemanė „Tornado – 90 & Rusteda“ krepšininkai. Jie net neketino pasiduoti ir iš paskutiniųjų kibo oponentams į atlapus. Visą kėlinį atsilikinėję, šeimininkai pasiekė persilaužymą ir kėlinuko gale buvo priekyje 83:80. Svečiams dar buvo laiko paskutinei atakai, kurie tuom ir pasinaudojo. Levas Iljonskis iš labai sudėtingos situacijos įmetė tritaškį metimą ir išplėšė savo ekipai pratęsimą – 83:83.

Per papildomas penkias minutes vyko įnirtinga ir atkakli kova. Komandos žaidė taškas į tašką. Likus žaisti 25 sekundes rezultatas buvo lygus – 97:97. Kamuolį savo rankose turėjo šeimininkai. Paskutinę atakos sekundę dvitaškį pelnė Šarūnas Zablockis ir „Tornado – 90 & Rusteda“ buvo priekyje 99:97. „Kauno vandenims“ buvo likę vos 1,3 sekundės. Iškart buvo paprašyta minutės pertraukėlė. Po jos svečiai padarė tai, kas jau atrodė nebeįmanoma. Tas pats Levas Iljonskis pataikė fantastišką tritaškį ir išplėšė pergalę rezultatu 100:99.

Šeimininkų treneris teisėjo M. Butvilo darbą įvertino 10 balų, o A. Šauliui neskyrė nė balo. Svečių strategas arbitrų nevertino.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Levas Iljonskis, pelnęs net 37 taškus (31 naud.kfc.). 26 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Ramūnas Ardaravičius ( 22 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Šarūnas Zablockis, surinkęs 26 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių (26 naud.kfc.). Ž.Danielius ir K.Plikaitis atitinkamai pelnė 17 ir 16 taškų.

„Teisybė nugalėjo. Abi ekipos buvo vertos pergalės, tačiau šiandien mums pasisekė labiau“, – trumpai reziumavo rungtynių didvyris Levas Ijonskis.

Lengva "Kauno vandenų" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"Kauno Vandenys" pergalę išplėšė tik po pratęsimo (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Sunki "Energijos sistemų serviso" pergalė (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Kauno vandenis" iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Užtikrinta ,,Kauno vandenų" pergalė prieš ,,Sporto fėją" (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:52 val.)"Kauno energija" savo žygį "Laikinojoje sostinėje" baigė pergale (2007 birželio 19 d., antradienis, 21:00 val.)"Tornado - 90 & Rusteda" nušlavė "Kautros" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:19 val.)"BMS & KK Policija" pateko į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finalą (2007 birželio 14 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"Lytagra" be didesnio vargo prasibrovė į ketvirtfinalį (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)"BMS&KK Policija" viena koja finale (2007 birželio 12 d., antradienis, 23:29 val.)