KAUNO VANDENYS vs NAFTELF & NOWACO (90:86)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 gegužės 31 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno vandenis" iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalį

Tadas Matulevičius, rezultatyviausias nugalėtojų ekipos žaidėjas
2007 gegužės 31 d., Ketvirtadienis, 21:35 val., peržiūros: 3999

Paskutinį pavasario vakarą (05.31), "Kauno švaros" sporto salėje susitiko vietos "Kauno vandenų" ir "Naftelf & Nowaco" komandos. Pergalę, po dramatiškos kovos, rezultatu 90:86 iškovojo šeimininkai, kartu laimėję kelialapį į ketvirtfinalį.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis šeimininkams buvo pavykę atitrūkti – 5:0, 9:3. Tačiau netrukus svečiai įsižaidė ir greitai ne tik kad pasivijo priešininkus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 15:13. Pasibaigus ketvirčiui jie pirmavo 19:15.

Antrajame kėlinuke iniciatyva jau priklausė „Kauno vandenims“. Agresyviu žaidimu jie privertė varžovus greitai susirinkti keturias komandines pražangas. Vėliau kiekvienas taisyklių pažeidimas šeimininkus siuntė prie baudos metimų linijos. Kėlinio pabaigoje „Naftelf & Nowaco“ krepšininkams krepšys tarsi užsirišo. Jų metaimai skriejo pro šalį. Tuom pasinaudoję „Kauno vandenų“ krepšininkai spurtavo 10:0 ir prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 45:33. Pažymėtiną, jog paskutinę ketvirčio sekundę labai sudėtingą tritaškį metimą pataikė Levas Iljonskis.

Po pertraukos svečiai vėl demonstravo geresnį žaidimą ir įpusėjus ketvirčiui beveik visiškai panaikino savo deficitą – 50:52. Galingai baudos aikštelėje atrodė jų priekinė linija – Mindaugas Stropus ir Giedrius Jokšas „išrašė“ po du blokus. Taip pat pasižymėjo snaiperiai, pataikę 4 tolimus metimus ir 7. Vistik, šeimininkai nepabūgo tokio oponentų žaidimo ir prieš lemiamą dvikovos dalį susigrąžino šešių taškų persvarą – 60:54.

Paskutiniajame kėlinuke „Kauno vandenis“ po trijų tritaškių iš eilės buvo įgiję rekordinį trylikos taškų pranašumą – 76:63. Atrodė, kad tau jau bus pabaiga. Tačiau taip tikrai nemanė svečiai ir net neketino lengvai pasiduoti. Surengę tritaškių (6/9) lietų, „Naftelf & Nowaco“ vyrai buvo priartėja iki penkių taškų. Pasirinkę baudavimo taktiką, jie tikėjosi jog šeimininkai prames baudos metimus. Tačiau iš 6 paskutinių metimų „Kauno vandenis“ realizavo 5 ir šventė galutinę pergalę rezultatu 90:86. Aidint finalinei rungtynių sirenai beveik nuo vidurio linijos pataikė Mindaugas Stropus („Naftelf & Nowaco“), sulaukęs žiūrovų ovacijų.

Abi ekipos arbitrų darbą įvertino 8-iais balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tadas Matulevičius, pelnęs 19 taškų. Skirmantas Paukštys ir Deividas Pajaujis atitinkamai pelnė 18 ir 15 taškų.

„Naftelf & Nowaco“ ekipoje išsiskyrė Mindaugas Stropus, surinkęs 21 tašką ir 15 kartų atkovojęs kamuolį ( 30 naud.kfc.). Ramūno Makutėno sąskaitoje 19, o Dariaus Viršilo 16 taškų.

„Pakankamai įtemptos varžybos. Komandos yra apylygės, tačiau dvikovos gale parodėme kad mokame atsilaikyti ir geriau sužaidę šventėme pergalę“, – po rungtynių kalbėjo nugalėtojų treneris Henrikas Pajaujis.

"BMS & KK Policija" pateko į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finalą (2007 birželio 14 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"Kauno energija" savo žygį "Laikinojoje sostinėje" baigė pergale (2007 birželio 19 d., antradienis, 21:00 val.)"Kauno Vandenys" pergalę išplėšė tik po pratęsimo (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Lengva "Kauno vandenų" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 22:05 val.)"Eltecha" iškovojo nesunkią pergalę (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Naftelf & Nowaco" pergalė pareikalavo nemažai jėgų (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:55 val.)Užtikrinta ,,Kauno vandenų" pergalė prieš ,,Sporto fėją" (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:52 val.) ,,Sabonio KM-Liūtukas" neatsilaikė prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)"BMS&KK Policija" viena koja finale (2007 birželio 12 d., antradienis, 23:29 val.)