Kauno autobusai vs Raseinių SK „Julisa“ (113:99)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Rezultatyviose rungtynėse „Kauno autobusai“ įveikė Raseinių SK „Julisą“

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 840

Gegužės 5 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno autobusai“ priemė svečius Raseinių SK „Julisa“. Abiem komandoms šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė Raseinių SK „Julisa“, bet į tai „Kauno autobusai“ atsakė 12 taškų be atsako (12:2). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė 13 taškų (26:13). Baudų metimais Raseinių SK „Julisa“ šiek tiek priartėjo (26:19). Kėlinio pabaigoje septynių taškų persvarą šeimininkai išlaikė (28:21).

Antro kėlinio antrą minutę komandas skyrė tik šeši taškai (31:25). Netrukus skirtumas šoktelėjo iki vienuolikos taškų (36:25). Šeštą minutę Raseinių SK „Julisa“ vėl priartėjo (39:33). Visgi „Kauno autobusai“ pasivyti neleido, o devintą minutę po kelių iš eilės taiklių metimų skirtumas vėl tapo dviženklis (48:37). Kėlinio pabaigoje šeimininkai išsaugojo dviženklę persvarą (52:39).

Trečią kėlinį taikliu metimu pradėjo „Kauno autobusai“ (54:39). Vėliau įsižaidė Raseinių SK „Julisa“, po kurių spurto, ketvirtą minutę komandas skyrė tik du taškai (57:55). Netrukus taikliais metimais atsakė „Kauno autobusai“. Baigiantis šeštai minutei komandas skyrė 10 taškų (67:57). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė rezultatyviai, o „Kauno autobusai“ daugiausiai taškus rinko taikliais tritaškiais (81:73).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis Raseinių SK „Julisa“ negalėjo sustabdyti taiklių „Kauno autobusų“ tritaškių, kurie neleido raseiniškiams pasivyti (92:79). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o Raseinių SK „Julisa“ nepavyko priartėti. Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki 19 taškų (107:88). Kėlinio pabaigoje Raseinių SK „Julisa“ šiek tiek sumažino varžovų pranašumą (113:99). Pirmą pergalę iškovojo „Kauno autobusai“, o Raseinių SK „Julisa“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Kauno autobusų“ trenris A. Juodelis: „Galvoju, kad po šiandien dienos rungtynių dar yra kur tobulėti. Galėjo būti geresnis pataikymas pirmoje rungtynių pusėje. Pirmoje pusėje prasimėtėme, o antroje gerai pataikėme. Vėliau gynybos nebuvo, o varžovai viską darė greičiu. Varžovams greitai žaidžiant rezultatas buvo patirpęs. Paskui vėl atstatėm pranašumą. Tas 14 taškų yra svarbu. Kai trys komandos tik grupėje visko gali nutikti. Šiaip patenkinti rezultatu. Gera varžovų komanda.“

„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 22:13 val.)Pusfinalio seriją „Kauno autobusai“ pradėjo sudėtinga pergale (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autobusų“ pergalė (2018 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)„Kauno autobusai“ triumfavo „Laikinosios sostinės“ Didžiojoje taurėje (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:35 val.)Tik po atkaklios Raseinių SK ‒ „Julisa“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:44 val.)Raseinių SK „Julisa“ iškovojo „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 21:08 val.)