Kauno autobusai vs Sporto manija (105:101)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pusfinalio seriją „Kauno autobusai“ pradėjo sudėtinga pergale

2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 22:58 val., peržiūros: 1037

Gegužės 24 dieną, 20:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2018 komandos „Kauno autobusai“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų pusfinalio rungtynių. Kaip ir buvo galima tikėtis susitikimas buvo labai atakaklus ir kupinas emocijų, nors antroje rungtynių dalyje „Kauno autobusai“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau varžovai sugebėjo sugražinti intrigą ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. Sudėtinga pergalė atiteko aikštelės šeimininkams, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 105:101 (24:23, 21:24, 35:19, 25:35).

Rungtynių pradžia buvo tokia, kokios ir galima tikėtis iš šių komandų. Žaidėjai greitai bėgo, vos gavę progą atakuodavo, o gynyba buvo tarsi antrame plane. Vis tik po itin rezultatyvaus starto žaidėjai pradėjo kiek rimčiau darbuotis gynyboje, padaugėjo pražangų, bet pats žaidimas vis dar buvo labai lygus. Iki pat ilgosios pertraukos nei viena pusė taip ir nesusikūrė solidaus pranašumo ir tik nedideliu skirtumu priekyje buvo „Sporto manija“ 45:47.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno autobusai“ sugebėjo gerokai pagerinti reikalus gynyboje ir tai iš karto davė rezultatą. Skirtumas dabar augo šeimininkų naudai, o netrukus perkopė ir 10 taškų ribą. Nors „Kauno autobusai“ sugebėjo užsidirbti net 4 technines pražangas, bet net ir tai leido komandai išlikti priekyje iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos. Tačiau „Sporto manija“ nenuleido rankų, o visos aikštės spaudimas padėjo sugrįžti į rungtynes. Pasinaudoję varžovų klaidomis svečiai pagaliau persvėrė rezultatą, tačiau patys apsigynti nesugebėjo. Paskutinės minutės buvo kupinos chaoso, pražangų, o galiausiai „Kauno autobusai“ išlaikė trapų pranašumą ir pasiekė pirmąją pergalę pusfinalio serijoje 105:101.

Rezultatyviose rungtynėse „Kauno autobusai“ įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:59 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autobusų“ pergalė (2018 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)„Kauno autobusai“ triumfavo „Laikinosios sostinės“ Didžiojoje taurėje (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė BC „Gazuotą pieną“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:05 val.)Raseinių SK „Julisa“ iškovojo „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 21:08 val.)Tik po atkaklios Raseinių SK ‒ „Julisa“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:44 val.)