KK „13“ vs A. S. K. „Persvara“ (51:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 15 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai

2016 kovo 15 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 1244

Kovo 15 dieną, 20:55 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos KK „13“ (šeimininkai) ir A. S. K. „Persvara“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių komandų. Abi komandos šį vakarą tikrai negalėjo pasigirti geru žadimu, krepšininkai dažnai klydo, prastai pataikė, o lygus žaidimas išsilaikė iki pat ketvirtojo kėlinuko. Bet tuomet A. S. K. „Persvara“ sugebėjo nutolti, pagerėjęs komandos taiklumas leido pasiekti dviženklį pranašumą, o KK „13“ ekipos paskutines viltis nubraukė gausybė pramestų tolimų metimų. A. S. K. „Persvara“ galingai finišavo ir pasiekė pirmąją pergalę serijoje 51:68.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, abi komandos buvo tarsi nepanašios į save. Ypač į akis krito KK „13“ ekipos pasirodymas, nes įprastai gausiai sirgalių palaikomi šeimininkai savoje salėje žaidžia labai galingai. Tačiau tik ne šį vakarą, dabar jiems trūko ne tik sirgalių, bet ir keleto žaidėjų, o komanda atrodė išsibalansavusi ir kurį laiką rungtyniavo labai chaotiškai. Geru žaidimu tikrai negalėjo pasigirti ir svečiai, kurie taip pat skendo klaidose ar nelogiškuose sprendimuose, bet prasidedant ilgajai pertraukai jų žaidime jau buvo galima įževelgti ir teigiamų dalykų. A. S. K. „Persvara“ po dviejų kėlinukų pirmavo 30:35.

Antroje rungtynių dalyje KK „13“ sugebėjo kuriam laikui sugražinti intrigą ir rezultatas vėl tapo lygus. Bet netrukus svečiai vėl pabėgo ir vis dažniau laikė iniciatyvą savo rankose. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinuke, A. S. K. „Persvara“ sugebėjo spurtuoti ir skirtumas pasiekė 9 taškus. Nors šeimininkai nenuleido rankų, bet jų puolimas dabar buvo visiškai užsikirtęs ir žaidėjai veltui bandė laimę mesdami tritaškius – visi jie buvo netaiklūs. Galiausiai svečiai ir patys suprato, kad šiandien pergalė jau ranka pasiekiama, tad komanda atsipalaidavo ir tai netgi leido jaustis laisviau, bei pataikyti ir sudėtingus metimus. KK „13“ nepasipreišino varžovams ketvirtojo kėlinuko metu ir turėjo pripažinti A. S. K. „Persvara“ pergalę šiame susitikime 51:68.

Edgaras Šipila (A. S. K. „Persvara“):

„toks skirtumas galėjo būti ir anksčiau, bet rungtynių pradžioje labai prastai pataikėme. O šiandien tikėjomės sunkių rungtynių, bet varžovai vėliau, matyt, pavargo, o ir mes pradėjome geriau žaisti gynyboje“.

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 15 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Remigijus Babenskas – 11 tšk. (15 atk. kam.), Giedrius Ūkelis – 8 tšk.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 15 tšk., Vytautas Bereiša – 15 tšk., Rokas Šipila – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi A. S. K. „Persvara“ iškopė į finalą (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Prastai krepšį atakavę ir daug kartų klydę Kleboniškio „Vilkai“ nusileido A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 03:01 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)