UNO vs Valpainiai (90:73)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ įtikinamai atsirevančavo „Valpainiams“ ir žengė į aštunfinalį

2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 290

Kovo 16 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "Valpainius". Pirmas serijos rungtynes rezultatu 75:80 buvo laimėję "Valpainiai".

Rungtynių pradžioje geriau žaidė "Valpainiai", kurie sužaidus dvi minutes vis dar nebuvo praleidę taškų (4:0). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "UNO" pirmą kartą išsiveržė į priekį (8:7). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos taiklus "UNO" tritaškis į priekį išvedė šeimininkus (17:14), o "Valpainiai" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "UNO" persvarą padidino iki 7 taškų (23:16).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes devynių taškų persvarą turėjo "UNO" (27:18). Septintą minutę "Valpainiai" po taiklaus tritaškio sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (36:32). Visgi kėlinio pabaigoje geriau žaidė "UNO", kurie padidino persvarą iki 10 taškų (47:37).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų, o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo nepakitęs. Ketvirtą minutę po "Valpainių" spurto "UNO" persvara liko trys taškai (47:44), o "UNO" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio viduryje "Valpainių" persvara padidėjo iki 12 taškų (56:44), o "Valpainiai" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "UNO" padidino persvarą iki 17 taškų (68:51).

Rungtynių pirmą minutę komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (71:54). Septintą minutę komandas skyrė šešiolika taškų (80:64), o minutės pertraukėlės paprašė "UNO" (80:64). Kėlinio pabaigoje užtikrintai žaidė "UNO" ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:73.

Gediminas Brauka

Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno Rami“ patiesė atkakliai kovojusius „Valpainius“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:02 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Valpainiai“ iškovojo gana lengvą pergalę (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:39 val.)Rezultatyvus T. Šorius atvedė „Sparta“ ekipą į sunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 21:50 val.)