Valpainiai vs Sparta (71:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Rezultatyvus T. Šorius atvedė „Sparta“ ekipą į sunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus

2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 21:50 val., peržiūros: 295

Vasario 9 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko II lygos E pogrupio ekipos – "Valpainiai" (4-7) ir "Sparta" (3-7).

Rungtynių pradžioje po D. Šenfeldo metimų "Valpainiai" išsiveržė į priekį 9:3. Nors po kelių tritaškių "Sparta" priartėjo iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl nutolo 22:15.

Antrojo kėlinio pradžioje po nedidelio spurto svečiai lygino rezultatą 24:24. Vėliau dar įsižaidė "Sparta" ekipos lyderis T.Šorius, kurio rezultatyvus žaidimas leido jo atstovaujamai komandai įpusėjus susitikimui būti priekyje 36:29.

Trečio kėlinio pradžioje "Valpainiai" penkiais taškais be atsako iškart priartėjo 36:34, tačiau į tai "Sparta" atsakė spurtuodama ir po G. Jurevičiaus tolimo metimo vėl nutolo 37:45. Kėlinį šeimininkai baigė 7:0, o tai leido priartėti iki 48:52.

Lemiamame kėlinyje „Valpainiai“ dėka tolimų metimų buvo visą kėlinį arti svečių, tačiau „Sparta“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:77 (22:15, 7:21, 19:16, 23:25).

7 rezult. perd.

„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ nugalėjo atkakliai besipriešinančius „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)„UNO“ įtikinamai atsirevančavo „Valpainiams“ ir žengė į aštunfinalį (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:40 val.)