Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Laipsniai (58:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1407

Sekmadienį, sausio 10 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės, M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių Baltijos „Mirtinų pingvinų“. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai rungtyniavę „Laipsniai“ iškart atitrūko nuo varžovų, taip po dviejų kėlinių turėdami aštuoniolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pradėjo demonstruoti rezultatyvų puolimą, ko pasekoje žaidimas kiek išsilygino, o ketvirtame kėlinuke spurtavę Baltijos „Mirtini pingvinai“ sumažino deficitą iki keturių taškų. Vis tik, pačiu laiku susiėmę svečiai užtikrintai sužaidė paskutines rungtynių minutės, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 58:65 (11:20, 3:12, 19:19, 25:14).

Jau nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai žaidę svečių ekipos krepšininkai tolimais metimais draskė priešininkų gynybą, ko pasekoje iškart įgijo devynių taškų pranašumą. Į tai šeimininkai atsakė pelnydami vos du taškus, po kurių sekė dar šeši iš eilės „Laipsnių“, padidinusių skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos Baltijos „Mirtiniems pingvinams“ pavyko sumažinti deficitą iki devynių taškų. 11:20.

Antrame kėlinuke aikštės šeimininkų puolimas ir toliau strigo, kuo puikiai pasinaudoję „Laipsnių“ ekipos žaidėjai surengė spurtą 1:9 ir padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Kiek vėliau rezultatyviai pasibaigusį išpuolį surengė Baltijos „Mirtini pingvinai“, taip nežymiai sušvelnindami atsilikimą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar kelis taškus be atsako surinkę svečiai padidino atotrūkį iki aštuoniolikos taškų. 14:32.

Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinę aikštės šeimininkai iškart kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau vietoje nestovėję „Laipsniai“ sugebėjo pelnyti keletą taškų iš eilės ir susigrąžinti solidų pranašumą. Kiek vėliau ir toliau kiek geriau žaidę svečiai po truputį didino persvarą, tačiau Baltijos „Mirtini pingvinai“ pademonstravo toliašaudę artileriją, ko pasekoje po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki aštuoniolikos taškų. 33:51.

Nors ketvirtą kėlinį penkiais iš eilės taškais pradėjo „Laipsniai“, tačiau čia pat įspūdingą spurtą 19:0 surengę Baltijos „Mirtini pingvinai“ sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų bei sugrąžino intrigą į rungtynes. Kiek pasimetę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo susiimti bei atsakyti atkarpa 0:5, kurios dėka „Laipsnių“ pranašumas šoktelėjo iki devynių taškų. Per likusį laiką abi ekipos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje pranašumą išsaugojo „Laipsnių“ krepšininkai bei šventė pergalę rezultatu 58:65.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Saulius Mikalauskas – 15 tšk., Marius Savickas – 10 tšk., Artūras Šmarlovskis – 10 tšk.

„Laipsniai“: Mantautas Patašius – 18 tšk. (14 atk. kam.), Marius Liepa – 14 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 10 tšk.

Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)