0Septyni vs 916 (74:56)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę

2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 615

Kovo 28 dieną, 20:45 val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir „916“ (svečiai). Rungtynių pirmąjį kėlinuką nuostabiai sužaidę „0Septyni“ pasiekė solidų pranašumą, kurį jiems beliko išlaikyti ir užtikrinta pergalė buvo jų rankose 74:56 (27:9, 13:12, 13:15, 21:20)

Rungtynes užtikrintai pradėjo „0Septyni“ krepšininkai, kurie nesunkiai rinko taškus ir staigiai nutolo. Svečiams prireikė daugiau nei pusės kėlinuko, kad pagaliau atidarytų savo taškų sąskaitą, bet tuomet komanda jau turėjo nemažą atsilikimą ir jiems jau teko gaudyti nutolusius varžovus. Antrasis kėlinukas jau buvo kur kas lygesnis, „0Septyni“ komandos puolimas sulėtėjo, abi pusės dažnai klydo ir atakavo ne itin aukštu procentu. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams esant priekyje rezultatu 40:21.

Nors antroje rungtynių dalyje „916“ buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Vėliau „0Septyni“ vėl sugrįžo prie sau labiau įprasto 20 taškų pranašumo. Antroje susitikimo dalyje komandos sužaidė gana lygiai, bet visas svečių viltis nubraukė itin prastas primasis kėlinukas, o ištaisyti rungtynių pradžios klaidų komanda taip ir nesugebėjo. „0Septyni“ įrodė savo pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 74:56.

„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)