Kauno NTI-PN vs 916 (78:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:03 val., peržiūros: 519

Balandžio 3 d., trečiadienį, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno NTI-PN“ ir svečiai – „916“.

Rungtynes puikiai pradėjo „Kauno NTI-PN“, kurie po keturių tritaškių paeiliui pirmavo 18:2. Visgi, pirmo kėlinuko pabaigoje atsigavę „916“ krepšininkai sumažino deficitą iki 22:13.

Antrajame kėlinuke ir toliau sėkmingai tolimus metimus pataikę šeimininkai įpusėjus susitikimui jau buvo susikrovę solidžią persvarą – 42:23.

Trečiąjį kėlinį „Kauno NTI-PN“ pradėjo dideliu spurtu, po kurio svečiai jau nebeatsigavo. Pasibaigus trečiajam kėlinukui šeimininkai buvo priekyje 65:31.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o „916“ ekipai pavyko šiek tiek apšvelninti turėtą deficitą. Galutinis susitikimo rezultatas 78:57 (22:13, 20:10, 23:8, 13:26).

„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)