Pro Angels vs R2P Sport (95:86)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 23 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą

2019 gegužės 23 d., Ketvirtadienis, 21:36 val., peržiūros: 1089

Ketvirtadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Pro Angels“ ir svečių teisėmis atvykę „R2P Sport – 2“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Pro Angels“ , o svečiai tik ketvirtą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 9:2). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų puolime, o pavieniai veiksmai „R2P Sport – 2“ žaidėjams kišo koją ir komandas skyrė jau dviženklis pranašumas ( 32:9). Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Pro Angels“ tiek puolime, tiek gynyboje buvo pranašesni nei varžovai ir šeimininkai pirmavo 27 taškais – 54:25.

Po ilgosios pertaukos „R2P Sport – 2“ surengė spurtą, kur skirtumas tirpo su kiekviena minute. VIs dėlto, šeimininkai atsakydavo greitomis atakomis ir išlaikė tik 14 taškų atotrūkį ( 70:56). Lemiamame kėlinyje „R2P Sport – 2“ toliau valdė rungtynių kontrolę ir sužaidus tris minutes komandas skyrė jau 5 taškai. „Pro Angels“ atsidarė tik įpusėjus ketvirčiui, bet su pirmais taškais ir pagerėjo žaidimas, kur išlaikė rungtynių kontrolę savose rankose bei iškovojo kelialapį į didįjį finalą, rezultatu – 95:86.

KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)