Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs Donelaičio (58:67)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 15 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje ‒ lemiamas rungtynes išplėšusi „Donelaičio“ pergalė.

2023 gegužės 15 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 294

Pirmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko Įmonių lygos varžybos tarp "Donelaičio" ir "Lemora & Minaltra & Volinta Energy". Tai buvo atkrintamosios, pusfinalio varžybos iki dviejų pergalių. Po pirmųjų varžybų serijoje 1:0 pirmavo "Lemora & Minaltra & Volinta Energy".

Pirmas rungtynių kėlinys buvo gan nervingas ir dėl šios priežasties laisvi metimai komandoms nelabai krito. Abiejų komandų rizikos pasiteisindavo ir rezultatas po pirmojo kėlnio buvo nerezultatyvus ir lygus – 11:11. Antrajame kėlinyje svarbu vaidmenį rezultate vaidino puolime atkovoti kamuoliai. Kai komandoms sunkiai sekėsi net įmesti iš po krepšio, tai taškai, kuriuos iškovoji noru rodė labai didelę naudą. Po pirmosios pusės varžybose ir vėl buvo lygus rezultatas 23:23.

Antroje pusėje "Donelaičio" parodė, kad dar nenori kristi iš įmonių lygos ir surengė spurtą, kurio dėka skirtumas išaugo iki dviženklio. Kad ir kaip "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" stengėsi, skirtumas tarp komandų trečiame kėlinyje nesumažėjo 47:36. Ketvirtajį kėlinį labai tvarkingai sužaidę "Donelaičio" išplėšė lemiamas serijos rungtynes rezultatu 58:67 (11:11, 12:12, 13:24, 22:20).

10 atk. kam.

Įmonių lygoje ‒ į kitą etapą žengė „Donelaičio“. (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)Įmonių lygoje ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Donelaičio“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 18:51 val.)Įmonių lygoje ‒ užtikrinta „Fredos“ pergalė (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)