Donelaičio vs Plastena (68:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“

2023 sausio 22 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 288

Sausio 22 dieną, 17:30 val., Kauno Kolegijoje, susitiko Įmonių lygos komandos "Donelaičio" (šeimininkai) ir "Plastena" (svečiai). Po atkaklios kovos, svečiai turėjo pripažinti šeimininkų pergalę 68:64 (22:5, 18:21, 18:21, 10:17).

Nuostabiai rungtynes pradėja "Donelaičio" krepšininkai jau po pirmo kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą 22:5. Antrajame rungtynių kėlinyje "Plastena" pradėjo rodyti žymiai geresnį žaidimą puolime, tačiau po dviejų kėlinių vistiek turėjo dviženklį deficitą 40:26.

Antroje rungtynių pusėje "Plastena" toliau bandė naikinti deficitą ir tai darė sėkmingai, o P. Vilko tritaškiai ketvirtajame rungtynių kėlinyje leido svečiams pagalvoti apie pergalę. Tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidė "Donelaičio" komanda, kuri pasiekė pergalę rezultatu 68:64.

Edvinas Rinkevičius

Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)Įmonių lygoje ‒ lemiamas rungtynes išplėšusi „Donelaičio“ pergalė. (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:22 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Plastena“. (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)