Kelių priežiūra vs Coca-Cola (68:45)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą

2022 balandžio 20 d., Trečiadienis, 19:31 val., peržiūros: 393

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos atkrintamosios ( aštuntfinalio) rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Coca-Cola".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau "Kelių priežiūra" puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 13:8). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau užtikrintai žaidė puolime ir didino atotrūkį. Po ilgosios pertraukos "Coca-Cola" niekaip nesusitvarkė su savo gynyba, o pataikymas buvo tragiškas ir "Kelių priežiūra" prieš lemiamą kėlinį turėjo 22 taškų pranašumą ( 51:29). Ketvirtame kėlinyje "Coca-Cola" nepavyko sukurti intrigos ir "Kelių priežiūra" iškovojo pergalę, rezultatu – 68:45 (13:8, 18:14, 20:7, 17:16)

8 taškai

„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)