Vėjų linija & Garliavos duona vs Kelių priežiūra (80:109)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 21:12 val., peržiūros: 387

Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" ir "Kelių priežiūra".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau A.Kaminskas smeigė vieną po kito tritaškį metimą ir "Kelių priežiūra" susikrovė 8 taškų pranašumą ( 19:27). Antrame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" toliau buksavo tiek puolime, tiek gynyboje , o "Kelių priežiūra" su kiekviena minute didino atotrūkį – 35:61

Po ilgosios pertraukos "Vėjų linija & Garliavos duona" bandė kibti į atlapus varžovams ,tačiau svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą ir išlaikė pranašumą iki ketvirčio pabaigos ( 57:79). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai nesukūrė intrigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 80:109 (19:27, 16:34, 22:18, 23:30)

Andrius Gudiškis

„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Eldažnis & Limobilus.lt“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)