Kėdainiai vs Advokatų kontora „Konsus“ (90:93)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“

2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 18:20 val., peržiūros: 1691

Kovo 5 dieną, 16:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „B“ lygos J pogrupio lyderiai – „Kėdainiai“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Šis susitikimas lėmė, kas grupėje finišuos pirmi, o kas tenkinsis antrąją pozicija.

Rungtynes Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo penkiais tritaškiais, iš kurių tris pataikė M.Lukminas, o po šių metimų svečiai nutolo 8:15. Tada iš po krepšio pataikė E.Mičkauskas, dar vieną tritaškį pridėjo G.Kurtinaitis ir Advokatų kontora „Konsus“ jau pirmavo 8:20. Dvylikos taškų pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 16:28.

Antrojo kėlinuko pradžioje po E. Daukšos tolimo šūvio „Kėdainiai“ priartėjo iki 25:31. Tačiau P. Mickūno ir G. Kurtinaičio tritaškiai vėl sugrąžino svečiams dviženklį pranašumą 27:37. Bet tuomet puikią atkarpą sužaidė šeimininkų aukštaūgis A.Žilinskas, vertęs taškus iš po krepšio, net ir su varžovų pražangomis, taip leisdamas „Kėdainiams“ būti arti varžovų 35:39. Tada sekė trys G. Kurtinaičio ir vienas M. Lukmino tritaškiai, o įpusėjus susitikimui Advokatų kontora „Konsus“ vėl pirmavo dviženkle persvara 39:51.

Įpusėjus trečiajam kėlinukui po A. Žilinsko taškų rezultatas švieslentėje rodė 48:59. Tada du iš eilės T. Lukoševičiaus tritaškiai vėl grąžino intrigą rungtynėms 56:62. Bet A. Gendvilo ir P. Mickūno metimai vėl leido Advokatų kontorai „Konsus“ nutolti 56:69. Kėlinukas baigėsi fantastišku M. Šlezio reidu per visą aikštelę ir taikliu tritaškiu metimu per varžovų rankas. Po šio metimo rezultatas buvo 65:77.

Ketvirtajame kėlinuke „Kėdainiai“ kilo į lemiamą kovą. Po taiklių E. Daukšos ir T. Lukoševičiaus tolimų metimų šeimininkai priartėjo iki 80:85. Bet tada iškart tolimu metimu atsakė G.Kurtinaitis. Tačiau „Kėdainiai“ nepasidavė, spurtavo ir po G. Skarupsko dvitaškio priartėjo iki vieno metimo 88:90. Bet tada Advokatų kontorą „Konsus“ vėl išgelbėjo tritaškis – šįkart pataikė E.Mičkauskas, užtvirtinęs svečių pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:93 (16:28, 23:23, 26:26, 25:16).

Kėdainiai: Andrius Žilinskas – 36 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 24 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Egidijus Daukša – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 32 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Lukminas – 18 tšk., Eimutis Mičkauskas – 15 tšk.

Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)