Kauno technikos kolegija vs Advokatų kontora „Konsus“ (73:111)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 19:41 val., peržiūros: 1509

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno technikos kolegija“ (KTK) (1/4) ir svečių teisėmis atvykę Advokatų kontora „Konsus“ (5/0) .

Rungtynės prasidėjo Advokatų kontora „Konsus“ spurtu 8:0, tačiau šeimininkams pavyko atsitiesti ir atidarė taškų sąskaitą. G.Kurtinaitis toliau smeigė vieną po kito tritaškius metimus, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 8:18). „KTK“ ekipa susitvarkė su gynybą ir atsakė greitomis atakomis. Kėlinuko pabaigoje svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis , kur atstatė turėtą atotrūkį – 17:26.

Antrajame ketvirtyje abi komandos žaidė taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 29:39). Vis dėlto, „KTK“ pradėjo strigti tiek gynyboje, tiek puolime , kur Advokatų kontora „Konsus“ pasinaudojo tuo ir pasidino pranašumą iki 16 taškų – 37:53.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 39:60). V.Alonderio pastangomis šeimininkai pradėjo žaisti tašką į tašką, tačiau skirtumo nepavyko sumažinti. Per likusį laiką Advokatų kontora „Konsus“ išsaugojo pranašumą – 63:87.

Ketvirtame kėlinyje Advokatų kontora „Konsus“ penketukas įjungė aukštesnę pavarą, kur laimėjo atkarpą 12:0, o varžovai pirmuosius taškus pelnė tik šeštąją žaidimo minutę ( 65:102). Likęs laikas buvo tik formalumas ir Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 73:111

Po laimėtų rungtynių Advokatų kontora „Konsus“ ekipos kapitonas, L.Jasevičius, teigė:“ Susirinkome negausiai šiandien. Pavyko visas rungtynes palaikyti aukštą tempą. Gaila, kad E.Bučinskas susitraumavo. Linkime, kuo greičiau pasveikti.“

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 20 tšk., Šarūnas Pranckevičius – 16 tšk., Justas Vasaitis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Giraitis – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 37 tšk., Lukas Jasevičius – 27 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd.), Eimutis Mičkauskas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Adomas Gendvilas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 12 tšk. (10 rezult. perd.)

„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos grupėje (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)